Czytelnicy zapłacą mniej za benzynę, olej napędowy i gaz lpg...

  Czytelnicy zapłacą mniej za benzynę, olej napędowy i gaz lpg z kuponem Echa Dnia

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Czytelnicy zapłacą mniej za benzynę, olej napędowy i gaz lpg z kuponem Echa Dnia
  O dziesięć groszy za każdy litr paliwa zapłacą kierowcy, którzy w weekendy zatankują na stacji Statoil w Tarnobrzegu - Sielcu. Tylko dla czytelników "Echa Dnia" oferta została rozszerzona - promocyjne ceny obowiązują każdego dnia!
  Czytelnicy zapłacą mniej za benzynę, olej napędowy i gaz lpg z kuponem Echa Dnia
  - Wzrost cen widać na każdym kroku, a my postanowiliśmy to zmienić. Stąd pomysł na wiosenną promocję weekendową - wyjaśnia Renata Lachowska, współwłaściciel stacji paliw Statoil przy ulicy Warszawskiej w Tarnobrzegu.

  Korzystając z weekendowej promocji zaoszczędzimy 10 groszy na każdym litrze kupionego paliwa - benzyny lub oleju napędowego. Jak łatwo obliczyć, tankując przeciętny, pełny bak samochodu osobowego (50 litrów), w naszej kieszeni zostanie pięć złotych.
  Jeśli "zalejemy" do pełna bak ciągnika siodłowego, zaoszczędzimy nawet 70 złotych. Z promocji skorzystać mogą także posiadacze samochodów z instalacja gazową LPG, oni za każdy litr zapłacą mniej o 5 groszy.

  - Promocyjne ceny obowiązują na razie do końca maja, ale nie wykluczamy rozszerzenia promocji na kolejne miesiące - dodaje Renata Lachowska.
  Specjalną ofertę stacja przygotowała dla czytelników "Echa Dnia", dla których promocja rozszerzona została na siedem dni w tygodniu. Co kilka dni na naszych łamach wydrukowany zostanie kupon, uprawniający do zniżki. Dzisiaj publikujemy kolejny kupon. Wystarczy wyciąć i tankując paliwo przekazać kupon pracownikowi stacji paliw Statoil przy ulicy Warszawskiej w Tarnobrzegu. Jeden kupon uprawnia do jednego promocyjnego tankowania, niezależnie od ilości kupowanego paliwa.

  Uwaga, promocyjne ceny na paliwa obowiązują tylko na stacji paliw Statoil przy ulicy Warszawskiej w Tarnobrzegu (osiedle Sielec), przy trasie relacji Tarnobrzeg - Sandomierz.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo