Alicja Bachleda-Curuś uwiodła gwiazdę z Hollywood - Collina...

  Alicja Bachleda-Curuś uwiodła gwiazdę z Hollywood - Collina Farrella!

  Anna SZEWCZYK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Choć wydaje się to nieprawdopodobne, to jednak Alicji Bachledzie-Curuś udała się nie lada sztuka - rozkochała w sobie jednego z najprzystojniejszych aktorów z Hollywood, znanego świetnie widzom na całym świecie Collina Farella.
  Ma 26 lat. Urodziła się w Tampico, w Meksyku, jest honorowym obywatelem tego miasta. Polska aktorka i piosenkarka, która stała się znana polskiej publiczności

  Ma 26 lat. Urodziła się w Tampico, w Meksyku, jest honorowym obywatelem tego miasta. Polska aktorka i piosenkarka, która stała się znana polskiej publiczności dzięki roli Zosi w Panu Tadeuszu Andrzeja Wajdy. Obecnie gra przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Pochodzi ze znanej zakopiańskiej rodziny góralskiej.

  Pod koniec marca Ala przywiozła swojego nowego chłopaka do Krakowa. A on, chociaż po raz pierwszy był w Polsce, nie interesował się zabytkami. Patrzył wyłącznie na Alicję, nie kryjąc, że jest po uszy w niej zakochany!

  Miłość z planu

  Alicja Bachleda-Curuś i Collin Farrell spotkali się na planie filmu "Ondine" latem zeszłego roku. Collinowi, znanemu w Hollywood podrywaczowi i rozrabiace, Ala od razu wpadła w oko. Trudno mu się dziwić, bo nasza aktorka jest naprawdę piękną kobietą. W niczym nie ustępuje poprzednim dziewczynom Farrella - Britney Spears czy Angelinie Jolie... Zaloty Collina Alicja na początku przyjmowała z ogromnym dystansem.
  Znała opinię, jaką ma Farrell i nie wydawało się jej, by jego zainteresowanie nią mogło być poważne. Kiedy jednak gwiazdor rozstał się z żoną, Ala mogła już być niemal pewna, że zawróciła mu w głowie. Ona sama też nie pozostawała obojętna na wdzięk aktora i w końcu po prostu się w nim zakochała.
  - Nie mam ideału i nigdy go sobie nie tworzyłam - mówiła Ala jeszcze niedawno, dodając: - Los płata figle, serce płata figle i czasami osoba, która wydaje się na przykład obiektywnie mało atrakcyjna staje się najpiękniejszą osobą na świecie i świata poza nią się nie widzi. Dlatego też czekam na olśnienie!

  To jej pomoże ?

  "Olśnienie" Ali nie okazało się jednak "mało atrakcyjne". Collin Farrell uchodzi przecież za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn świata. W dodatku jest wziętym aktorem i zarabia miliony dolarów rocznie. Alicja stawia w Hollywood swoje pierwsze kroki i, jak mówią znawcy tamtejszego rynku, nieźle sobie radzi w Fabryce Snów. Ma szansę stać się gwiazdą, a romans z Collinem może jej w tym pomóc. Dzięki niemu o Ali pisać będą wszystkie amerykańskie gazety, a przecież dla aktorki nie ma nic ważniejszego od... rozpoznawalności.

  Alicja i Collin spędzili w Krakowie zaledwie kilka dni. To wystarczyło, żeby Farrell utwierdził się w przekonaniu, że piękna dziewczyna z Polski jest po prostu dla niego stworzona. - To urocza, skromna, pełna wdzięku kobieta i bardzo zdolna aktorka - miał ponoć powiedzieć o Ali w jednym z wywiadów. Alicja nie chce komentować swojego związku z Collinem. Twierdzi, że w jej życiu rzeczywiście pojawił się mężczyzna, ale nie odpowiada na pytania o jego tożsamość. Pytana o Farrella, mówi tylko: - Zaprzyjaźniliśmy się na planie i wciąż przyjaźnimy.

  Wszystko wskazuje na to, że miłość Ali i Collina rozwija się w najlepsze. W Hollywood już plotkują, że tych dwoje to idealna para, a ich związek z pewnością stanie się... romansem roku!

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo