Dorota Zawadzka, czyli słynna superniania chce schudnąć aż...

  Dorota Zawadzka, czyli słynna superniania chce schudnąć aż 20 kilogramów

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Dorota Zawadzka, gospodyni programu emitowanego w TVN Style "I ty możesz mieć super dziecko", w ciągu 10 tygodni schudła aż 8 kilogramów.
  Słynna superniania chce schudnąć aż 20 kilogramów. Już udało jej się zrzucić 8.

  Słynna superniania chce schudnąć aż 20 kilogramów. Już udało jej się zrzucić 8.

  - Mam ściśle określony cel - chciałabym wyglądać jak trzy lata temu, gdy ważyłam 20 kilogramów mniej - wyznaje. - Przytyłam po tym, jak rzuciłam palenie. Ponieważ akceptuję siebie taką, jaka jestem, trudno było mi zmobilizować się do odchudzania. Ale w końcu zdecydowałam się podjąć ten trud.

  I nie są to czcze słowa - Dorota Zawadzka wzięła się porządnie za siebie. Chodzi do dietetyczki, na masaże. Regularnie odwiedza siłownię.

  Co konkretnie sprawiło, że znana psycholog postanowiła zająć się swoją tuszą? - Ostatecznie przekonało mnie to, że będę mogła wreszcie pójść do sklepu i kupić sobie każdy ciuch, na jaki tylko będę miała ochotę - stwierdza Dorota Zawadzka. - Bardzo się staram przestrzegać diety. Moje odchudzanie potrwa do 28 kwietnia, ale już teraz noszę rozmiar 42 - a nie jak wcześniej 48. Ostatnio musiałam nawet wybrać się na zakupy, bo wszystkie moje rzeczy na mnie wisiały - dodaje z dumą.


  Komentarze (1)

  Gość

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo