Ostatni dzień na składanie zeznań podatkowych. Urzędy...

  Ostatni dzień na składanie zeznań podatkowych. Urzędy czekają do 18

  /ebnis/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Ostatni dzień na składanie zeznań podatkowych. Urzędy czekają do 18
  W czwartek ostatni dzień na rozliczenie się z fiskusem. Wszystkie urzędy skarbowe w naszej części Podkarpacia będą dziś otwarte do godziny 18.
  Ostatni dzień na składanie zeznań podatkowych. Urzędy czekają do 18
  Grażyna Padlewicz, naczelnik stalowowolskiego Urzędu Skarbowego mówi, że jeśli dziś przed okienkami pojawią się duże kolejki, to zostaną uruchomione dodatkowe stanowiska. - Zwykle zeznania podatkowe są przyjmowane w pięciu okienkach, ale jeśli będzie taka potrzeba to oczywiście otworzymy trzy kolejne. Dodatkowo możemy także uruchomić trzy stanowiska, przeznaczone wyłącznie do przyjmowania zeznań, bez ich wprowadzania w obecności klienta - mówi naczelnik.

  Podobnie w Nisku, urzędnicy są przygotowani na ewentualne oblężenie. - Jeśli będzie taka potrzeba to uruchomimy pracę we wszystkich okienkach - mówi Włodzimierz Rak, naczelnik urzędu.

  W ostatnich dniach nie było tak dużych kolejek jak w lutym i na początku marca. Wtedy wiele osób otrzymało PIT-y od swoich pracodawców i szybko rozliczali się fiskusem, żeby mieć tę sprawę załatwioną. - Wiele osób miało nadpłaty podatku, więc rozliczały się one jak najszybciej. Inaczej jest z przedsiębiorcami, którzy zwykle muszą dopłacić podatek i dlatego zwlekają z rozliczeniem do ostatniej chwili - usłyszeliśmy w "skarbówce".

  Jeśli kogokolwiek zrażą kolejki przed okienkiem, to można jeszcze wysłać PIT-a pocztą i przez Internet.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo