Lodówka może mieć niepowtarzalny styl

  Lodówka może mieć niepowtarzalny styl

  Marzena SMORĘDA, smoreda@echodnia.eu

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Jeśli lubisz robić zdjęcia, możesz teraz ulubioną fotografię zamieścić na drzwiach swojej chłodziarko-zamrażarki. Marka ARDO daje teraz swoim klientom możliwość stworzenia własnej lodówki w niepowtarzalnym stylu.
  Na życzenie klienta front lodówki może ozdobić fotografia.

  Na życzenie klienta front lodówki może ozdobić fotografia. ©ARDO

  Dowolny obraz, wzór lub zdjęcie wybrane przez nas może przyozdobić front lodówki. Ciekawy design urządzenia w połączeniu z innowacyjnymi pomysłami są oryginalnymi pomysłami na ożywienie do każdego wnętrza.

  Kupując chłodziarkę, zamrażarkę lub chłodziarko-zamrażarkę należy zwrócić uwagę, że najbardziej energooszczędne produkty w tej grupie są w klasie A+ i A++ - plusy są dodatkowym oznaczeniem bardzo dobrych parametrów zużycia energii, jeszcze niższych niż klasa A. Wybierając chłodziarko-zamrażarkę o pojemności około 300 litrów w klasie A++ w stosunku do takiej samej w klasie energetycznej B w ciągu roku można zużyć około 205 kilowatogodzin energii mniej, co oznacza blisko 100 złotych oszczędności.
  Lodówki ARDO to sprzęt mieszczący się w klasie energetycznej A+, co oznacza obniżenie kosztów związanych z opłatami za energię elektryczną, a dzięki zastosowaniu gazu R600a, urządzenie jest także przyjazne dla środowiska naturalnego.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo