Aktorka Anna Korcz marzy o synu. Niewykluczone, że to jej...

  Aktorka Anna Korcz marzy o synu. Niewykluczone, że to jej marzenie wkrótce się spełni

  Anna SZEWCZYK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  - Chcę mieć syna - napisała Anna Korcz na swojej oficjalnej stronie internetowej. - Od mojej wróżki i terapeutki wiem, że będę go mieć... Te słowa znanej aktorki wywołały lawinę spekulacji na temat jej stanu. Wiele wskazuje na to, że Anna Korcz wkrótce zostanie mamą.
  Anna Korcz czeka na dziecko

  Anna Korcz czeka na dziecko

  "To, czy Ania jest w ciąży, czy nie, już niedługo będzie widoczne" - twierdzi jej partner Paweł Pigoń. Podobno Anna Korcz i Paweł Pigoń wzięli niedawno potajemny ślub. Na ich palcach lśnią identyczne obrączki. Zresztą już od dawna mówią o sobie "mąż i żona". Aktorka nie kryje, że marzy o tym, by znów zostać matką. Jej córki z poprzedniego małżeństwa są już nastolatkami, sama ma stałą pracę na planie serialu "Na Wspólnej", spotkała mężczyznę, który dał jej upragnione szczęście i miłość. - Tak, jestem szczęśliwa i zamierzam z tego korzystać - śmieje się Anna Korcz.

  Ten jedyny

  - Miłość jest siłą napędową wszystkiego - mówi aktorka. - Nigdy nie wątpiłam, że kiedyś znów będę kochać z wzajemnością.
  Był moment, gdy zaakceptowałam fakt, że jestem sama, ale szybko zaczęło mi brakować emocji towarzyszących miłości. W życiu przecież najważniejsze jest, by mieć z kim dzielić się radościami i smutkami. Czekałam na tego "jedynego". I doczekałam się.

  Paweł Pigoń pojawił się w życiu Anny Korcz, gdy ta zwątpiła już, że kiedykolwiek jeszcze będzie umiała się zakochać. Mężczyźni, z którymi była kiedyś związana, po prostu ją zostawiali. Długo trwało nim pogodziła się z faktem, że mąż od niej odszedł. - Po dziesięciu latach wspólnego życia przestałam interesować męża jako kobieta - opowiadała. - Dowiedziałam się, że ma inną. Poczułam się oszukana, upokorzona. W dodatku okazało się, że o jego romansie wiedzieli już wtedy wszyscy oprócz mnie.
  Pełna akceptacja

  Aktorka zwierzała się wtedy, że kiedy samotnie spędza kolejny wieczór, marzy, że spotka kogoś, komu będzie mogła zaufać i kto ją pokocha. Kiedy poznała Pawła Pigonia, bała się kolejnego rozczarowania, ale zaryzykowała i postanowiła po prostu poddać się rodzącemu się uczuciu. Do nowego partnera przekonały ją córki, które szybko zaakceptowały Pawła. Choć Anna Korcz nie potwierdziła jeszcze pogłosek o tym, że znów spodziewa się dziecka, to jednak wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście ponownie zostanie mamą. Dziecko z pewnością jeszcze silniej połączy ją z Pawłem i uczyni ich związek jeszcze szczęśliwszym.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo