Problemy intymne? - Jest na to sposób!

  Oprac. KAK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Jak często miałaś wrażenie, że to niewłaściwy moment?... Jak często myślałaś "za słabo się postarał"?... Według setek badań przeprowadzonych na świecie, prawie połowa kobiet ma nieprzyjemne odczucie suchości podczas stosunku.
  Nawilżające żele do masażu o smaku truskawkowym - wszak to sezon na truskawki ...

  Nawilżające żele do masażu o smaku truskawkowym - wszak to sezon na truskawki ... ©serwis prasowy Unimil

  Jest to problem kobiet, ale staje się problemem obojga partnerów. Ból podczas stosunku, niepewność i rozdrażnienie partnerki mogą spowodować całkowitą niemożność kontynuowania igraszek, a w najgorszym przypadku brak ochoty na następne. Powodem mogą być zaburzenia w produkcji śluzu w ściance pochwy, za co odpowiada hormon - estrogen. Często wynika to z naturalnych zmian hormonalnych w ciągu całego życia, co przechodzi samoczynnie. Może na to wpływać również zażywanie tabletek antykoncepcyjnych bądź niemiłe przeżycia seksualne, które pozostawiły ślad w psychice kobiety.

  Co można zrobić? Na początku należy spróbować długiej i namiętnej gry wstępnej, co spowoduje większą stymulację mózgu, który wyśle odpowiednie sygnały do pochwy.
  Jeśli problem pojawia się na tle psychicznym, przed udaniem się do seksuologa może wystarczy szczera rozmowa z partnerem o oczekiwaniach i wątpliwościach. Jeśli jednak suchość się utrzymuje, można wspomóc się dodatkowymi substancjami takimi jak lubrykanty.

  Nawilżające żele intymne są dość powszechne na rynku, a na przykład: Unimil Silky Smooth, dodatkowo zawiera Aloe Vera oraz witaminę E, dla zwiększenia uczucia komfortu podczas stosunku. Inny żel z tej samej serii, Unimil Warming Pleasure oprócz standardowych właściwości nawilżających, wywołuje uczucie ciepła, które potęguje doznania obojga partnerów.

  Seks jest źródłem przyjemności i warto zadbać o to, aby nie był przykrym i bolesnym obowiązkiem. Powinniśmy czerpać z niego co najlepsze, świetnie się przy tym bawiąc, dlatego podczas miłosnych igraszek można także wypróbować... nawilżające żele do masażu. Zapewniają one miękkość ruchów i maksymalną przyjemność obojgu partnerom. Można je nakładać na wszystkie części ciała, nawet te najbardziej intymne. Dzięki składnikom nawilżającym, żele do masażu na przykład Unimil Aphrodisiac czy Unimil Luscious mogą być stosowane również jako nawilżające żele intymne.

  Ekscytujący żel do masażu Unimil Aphrodisiac zawiera ekstrakt ze znanego afrodyzjaka - imbiru. Po nałożeniu na skórę wywołuje on delikatne uczucie ciepła, które potęguje przyjemne doznania. Ekstrakt z imbiru dodatkowo łagodzi podrażnienia skóry i działa na nią rewitalizująco. Kolejną zaletą tego składnika jest charakterystyczny, intensywny i pobudzający zapach. Zmysłowy żel do masażu Unimil Luscious ma smak i aromat soczystej truskawki. Jest on jadalny, dlatego dotykając żelu językiem można rozkoszować się jego subtelnym i słodkim smakiem. Oba żele zostały przetestowane dermatologicznie i toksykologicznie oraz mają neutralne pH.

  Komentarze (4)

  Wszystkie komentarze (4) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo