Apple ma nowy iPhone 3GS

  Apple ma nowy iPhone 3GS

  /KOS/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Apple ma nowy iPhone 3GS
  Kolejny model iPhone'a będzie można kupić w Polsce już na przełomie lipca i sierpnia. Design pozostanie identyczny, natomiast sporo zmieni się w środku. Telefon dostępny będzie w dwóch kolorach białym i czarnym.
  Apple ma nowy iPhone 3GS

  iPhone będzie można kupić już od 19 czerwca na terenie Stanów Zjednoczonych. Jego cena wyniesie 199 USD i 299 USD w zależności od wielkości pamięci.
  Telefon będzie opatrzony symbolem 3GS. Litera "S" oznacza dwukrotnie większą prędkość pracy telefonu.

  Wyglądem będzie przypominał poprzednika - dotykowy ekran oraz menu w postaci ikon. Będziemy mogli kupić go w dwóch wersjach różniących się od siebie wielkością pamięci 16GB i 32GB.
  Dodatkowo aparat w najnowszym modelu iPhone'a 3GS będzie miał większą matrycę rozdzielczości oraz dodatkową funkcje autofocus i macro. Pojawi się również funkcja nagrywania plików wideo i voice control, która będzie służyć między innymi do wybierania numerów.

  Wydłuży się także czas pracy baterii. Będziemy mogli oglądać przez 10 godzin filmy oraz przez 30 słuchać muzyki. W porównaniu do poprzedniego modelu jest to o trzy godziny więcej oglądania filmów i sześć słuchania muzyki. Czas rozmów w sieci 3G ma wynieść do 5 godzin, natomiast przez 2G -12. Ponadto użytkownicy będą mogli skorzystać z 5 godzin Internetu w 3G lub 10 w sieci bezprzewodowej.

  Fanów tego telefonu może zaskoczyć również wbudowany cyfrowy kompas.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo