Róże Europy i De Press w Sandomierzu

  Róże Europy i De Press w Sandomierzu

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Róże Europy zagrają dziś w Sandomierzu.

  Róże Europy zagrają dziś w Sandomierzu.

  W Sandomierzu w ramach dni miasta wystąpią Róże Europy i De Press. Będzie tez mnóstwo atrakcji i zabawa dla dzieci i rodziców.
  Róże Europy zagrają dziś w Sandomierzu.

  Róże Europy zagrają dziś w Sandomierzu.

  Festyn Sandomierska Truskawkowa Niedziela, jak co roku, będzie miał rodzinny charakter. Od godziny 14 na scenie będą się prezentować: Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta, zespół Ziemia Sandomierska oraz formacje taneczne i wokalne działające przy Sandomierskim Centrum Kultury. Publiczność będzie rozśmieszał potem Kabaret z Konopi.

  Organizatorzy zapowiadają wiele konkursów z nagrodami dla dzieci. Nie zabraknie oczywiście akcentów związanych z truskawkowymi żniwami. Mocnymi punktami niedzielnego programu będą koncerty znanych zespołów: Press, De Press oraz Róże Europy. Grupy te wystąpią po godzinie 18.

  Podczas festynu, między godziną 10 a 16, prowadzona będzie kampania pod hasłem "Przeszczep to drugie życie". Partnerem akcji Wojewody Świętokrzyskiego jest Stowarzyszenie Transplantacji Serca z Zabrza.
  Stowarzyszenie będzie promować transplantację jako metodę leczenia, wolontariusze będą rozdawać materiały informacyjne, wręczać serduszka oraz zbierać oświadczenia woli o przekazaniu własnych organów do przeszczepów. Pracownicy oddziału transplantacyjnego Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu przeprowadzą ponadto bezpłatne pomiary ciśnienia, cukru i BMI.
  W ramach Dni Sandomierza po raz pierwszy rozegrany zostanie w tym mieście Turniej Speedballowy o puchar burmistrza. Impreza odbędzie się w niedzielę 21 czerwca na błoniach, początek zaplanowany jest na godzinę 12.

  Komentarze (3)

  Wszystkie komentarze (3) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo