Jedno okienko w praktyce - bezpłatne szkolenia w ZUS. Zapisy...

  Jedno okienko w praktyce - bezpłatne szkolenia w ZUS. Zapisy jeszcze dziś i jutro

  /and/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Jedno okienko w praktyce - bezpłatne szkolenia w ZUS. Zapisy jeszcze dziś i jutro

  ©archiwum

  Myślisz o założeniu własnej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? Gubisz się w przepisach i wymaganych do wypełnienia formularzach? Idź na bezpłatne szkolenie.
  Jedno okienko w praktyce - bezpłatne szkolenia w ZUS. Zapisy jeszcze dziś i jutro

  ©archiwum

  Sprawdź co, gdzie, kiedy

  Sprawdź co, gdzie, kiedy


  Szkolenie w Kielcach odbędzie się 25 czerwca, w czwartek o godzinie 10, w siedzibie oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przy ulicy Kolberga 2a w Kielcach.
  Szczegółowe informacje i zapisy w uczestników przyjmowane są telefonicznie pod numerami 041-367-71-83 oraz 041-367-74-34.  W czwartek, 25 czerwca, w kieleckim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych odbędą się bezpłatne szkolenia dla przyszłych przedsiębiorców z zakresu rejestracji działalności gospodarczej w tak zwanym "jednym okienku".

  Nowelizacja ustawy o swobodzie działalności gospodarczej wprowadziła w życie możliwość rejestrowania firm wyłącznie w urzędzie gminy.
  Poprzez ograniczenie liczby składanych wniosków i zmniejszenie liczby odwiedzanych przy tym instytucji nowe przepisy miały skrócić i ułatwić procedurę zakładania działalności gospodarczej. Okazuje się jednak, że wiele osób ma kłopot z poprawnym wypełnieniem dokumentów, a wyjaśnianie błędów niepotrzebnie wydłuża procedurę. Poza tym w praktyce, mimo "jednego okienka" trzeba odwiedzić także Zakład Ubezpieczeń Społecznych, aby samemu wskazać stawki wybranych przez siebie składek ubezpieczeniowych.

  Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, pracownicy ZUS, a także specjaliści z Urzędu Miasta Kielce oraz I Urzędu Skarbowego w Kielcach wyjaśnią wszystkie wątpliwości dotyczące: rozpoczęcia działalności oraz jej zawieszania i wznowienia.

  Uczestnicy szkolenia otrzymają bezpłatne materiały informacyjne, będą mogli również indywidualnie skonsultować się ze specjalistami w interesujących ich sprawach.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo