Powstaje nowoczesny wieżowiec w samym centrum. To ciekawa...

  Powstaje nowoczesny wieżowiec w samym centrum. To ciekawa propozycja na rynku nieruchomości

  Marzena SMORĘDA, smoreda@echodnia.eu

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Budowa wieżowca Jagiellońska Point u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Grunwaldzkiej właśnie ruszyła. Kielcom przybędzie więc nowy, piękny budynek, a amatorom luksusu propozycja do zamieszkania. Volumetric MK Polska, firma z hiszpańskim kapitałem, do budowy 10-piętrowego nowoczesnego budynku o podwyższonym standardzie zatrudniła radomską firmę Łucz-bud.
  Tak wyglądał będzie już wkrótce nowoczesny wieżowiec, budowany u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Grunwaldzkiej.

  Tak wyglądał będzie już wkrótce nowoczesny wieżowiec, budowany u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Grunwaldzkiej. ©VOLUMETRIC

  Prawie wszystkie mieszkania w ekskluzywnym budynku są już sprzedane i nic w tym dziwnego, bo zamieszkanie tu może być prawdziwą przyjemnością. Inwestorzy w nowym budynku proponują bowiem mieszkańcom cichobieżne windy, dostępne z poziomu garażu, monitoring i recepcję, które zapewnią mieszkańcom bezpieczeństwo, a hol wejściowy ozdobi płaskorzeźba wykonana przez kieleckiego artystę Adama Wolskiego.

  Mieszkania o funkcjonalnych rozkładach będą miały po-wierzchnie od 40 do 74 metrów kwadratowych oraz przestronne ogrody zimowe i balkony. Będzie się tu można także zachwycać urokliwą panoramą widokową, rozciągającą się z wyższych pięter budynku. Dwa penthousy na ostatniej kondygnacji będą miały przestronne tarasy widokowe.

  Na parterze budynku znajdą się lokale użytkowe przeznaczone na prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej.
  Volumetric MK Polska daje nabywcom poczucie bezpieczeństwa finansowego.
  Proponuje wpłatę dziesięciu procent wartości mieszkania przy podpisaniu umowy, a resztę nowi właściciele mieszkań będą musieli wpłacić odbierając klucze. Firma pomaga także w uzyskaniu pożyczki na mieszkanie w ramach rządowego programu "Rodzina na swoim".

  Należy jeszcze dodać, że oferowane ceny są stałe i nie-zmienne przez cały cykl realizacji projektu. Promocja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nabywców. W ciągu tylko dwóch tygodni zostało podpisanych aż 5 umów sprzedaży lokali mieszkalnych. Bez wątpienia złą wiadomością dla kolejnych klientów jest to, że ilość mieszkań objętych promocją jest ograniczona i trzeba podejmować szybkie decyzje aby móc skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo