-30%, -50%, -70%. Uwaga na wyprzedaże! Nie wszystko w...

  -30%, -50%, -70%. Uwaga na wyprzedaże! Nie wszystko w sklepie jest przecenione

  Katarzyna Szczyrek

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Końcem czerwca a początkiem lipca, wszystkich ogarnia wyprzedażowa gorączka. Zniżki kuszą nawet zatwardziałych sknerusów, bo obok wielkich napisów "- 70%" nie sposób przejść obojętnie.
  -30%, -50%, -70%. Uwaga na wyprzedaże! Nie wszystko w sklepie jest przecenione

  ©fot. archiwum

  - Uwielbiam zakupy, szczególnie teraz, gdy można znaleźć świetne rzeczy w naprawdę niskich cenach. Dopiero, co kupiłam torebkę za 20 zł, za którą normalnie zapłaciłabym ok. 50 - mówi spotkana w Galerii Graffica 20-letnia Kinga.

  Takich osób jak Kinga jest więcej. Sklepy pękają w szfach, a sprzedawcy zacierają ręce.
  - Rzeczywiście istny młyn, nie ma jak się przecisnąć między półkami - śmieje się 23-letnia Agnieszka, która wybrała się na zakupy z koleżanką. - Szukam jakiejś sukieneczki na lato i bluzeczek na ramiączkach.

  Brakuje rozmiarów

  A jest, w czym przebierać, bo akurat na bluzeczki i T-shirty są największe upusty. Ale i tu pojawia się problem.

  - Znalazłam śliczną bluzkę, za 19,90, ale niestety nie ma na mnie rozmiaru. Mam chyba najpopularniejszy - M, bo zostały same S-ki i L-ki - żali się 18-letnia Ola, która również przyszła do Graffiki na, jak to nazywa "ciuchowe polowanie".

  Nie daj się nabić w butelkę

  Przy wejściu do większości sklepów widnieją ogromne tablice z wysokością upustów. Niestety wchodząc do sklepu okazuje się, że przecena owszem jest, ale nie dotyczy całego asortymentu, a jedynie wybranych towarów. Można się nieźle naciąć.

  - Dopiero, co odeszłam od kasy. Jestem wściekła. Jest tabliczka - 50 %, więc wzięłam bluzkę za 120 i chciałam ją kupić, licząc na upust. Miła pani, wytłumaczyła mi, że ta rzecz nie jest akurat przeceniona. No dobrze, to, po co te całe plakaty? - dziwi się pani Ala, która na zakupy przyszła z 2-letnią córeczką Agnieszką.

  Zniżki zniżkami, ale w całym wyprzedażowym szaleństwie najważniejszy jest jednak zdrowy rozsądek.
  Źródło: 5 razy mniej za buty

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Zobacz koniecznie:

   Wideo

   Gry