Kurzu, sierści i bakterii można się łatwo pozbyć w praniu

  Kurzu, sierści i bakterii można się łatwo pozbyć w praniu

  /and/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Kurzu, sierści i bakterii można się łatwo pozbyć w praniu
  Odkurzacz nie jest jedynym urządzeniem, które pomaga zadbać w domu o czystość. Kurzu i sierści warto się pozbyć nie tylko z podłóg, ale także z ubrań. Aby tego dokonać przyda się pralka, która nam to umożliwi.
  Kurzu, sierści i bakterii można się łatwo pozbyć w praniu
  Na rynku pojawiły się dwa modele pralek, które zostały wyposażone w specjalną funkcję pupil, pomagającą skuteczniej usuwać sierść czworonogów z naszych ubrań. Obydwa urządzenia mają też funkcję babycare, polecaną przede wszystkim rodzicom małych dzieci. Program ten pozwala uprać dziecięce ubranka w temperaturze 65 stopni Celsjusza i wykorzystuje intensywne i bardzo dokładne płukanie. To ważne, ponieważ skóra najmłodszych jest szczególnie wrażliwa na detergenty do prania.

  Osobom cierpiącym na alergię, szczególnie wrażliwym na obecność kurzu, przyda się w domu pralka z programem do prania kołder. Modele takie rozpoznamy od razu, bo włożenie do nich pościeli ułatwiają duże drzwi o średnicy prawie 40 centymetrów. Przydatna okazuje się także spora ładowność wynosząca 6 do 8 kilogramów. Mniej kurzu w pościeli, w której spędzamy prawie jedną trzecią naszego życia, może korzystnie wpłynąć na zdrowie i samopoczucie także tych osób, które nie są na nic uczulone.

  Ciekawostką są także pralki wykorzystujące nano technologię i bakteriobójcze drobiny czystego srebra. W ich bębnie są dwie płytki czystego srebra, o zawartości srebra, które w procesie elektrolizy przetwarzane jest w miliony nano cząsteczek. Cząsteczki te wraz z wodą dostają się do prania i płukania, w czasie których usuwają około 650 różnych rodzajów bakterii, zapewniając prawie 100 procentową dezynfekcję i ochronę antybakteryjną.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo