Tylko w sobotę aż trzynaście wypadków w naszym regionie....

  Tylko w sobotę aż trzynaście wypadków w naszym regionie. Ginęli ludzie!

  Marcin RADZIMOWSKI radzimowski@echodnia.eu

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Wypadek w Dobrzechowie koło Strzyżowa. Po czołowym zderzeniu z ciągnikiem siodłowym z naczepą, fiat rozpadł się na dwie części.

  Wypadek w Dobrzechowie koło Strzyżowa. Po czołowym zderzeniu z ciągnikiem siodłowym z naczepą, fiat rozpadł się na dwie części. ©policja

  Dwie osoby nie żyją, szesnaście jest rannych w trzynastu wypadkach na drogach Podkarpacia. W Tarnobrzegu potrącony rowerzysta, w Zbydniowie koło Stalowej Woli - ranna ciężarna kobieta. Największy sobotni dramat rozegrała się w Biesiadce, na trasie Mielec - Kolbuszowa.
  Wypadek w Dobrzechowie koło Strzyżowa. Po czołowym zderzeniu z ciągnikiem siodłowym z naczepą, fiat rozpadł się na dwie części.

  Wypadek w Dobrzechowie koło Strzyżowa. Po czołowym zderzeniu z ciągnikiem siodłowym z naczepą, fiat rozpadł się na dwie części. ©policja

  Tam zginęli młodzi mężczyźni, 27- i 29-letni.

  Zaczęło się w Dobrzechowie koło Strzyżowa. Jadący do pracy policjant, kierując fiatem uno zjechał na lewą stronę drogi. Po czołowym zderzeniu z ciągnikiem siodłowym z naczepą, fiat rozpadł się na dwie części. Ciężko ranny 38-letni kierowca tego auta, przewieziony został do szpitala.

  Do niemal identycznego wypadku doszło w tym samym czacie w Lubzinie koło Ropczyc. Kierujący toyotą avensis obywatel Ukrainy 50-letni mężczyzna, po czołówce z tirem trafił do szpitala.

  TRUDNE WARUNKI

  - Opady deszczu sprawiły, że warunki drogowe były trudne. Niestety, niekiedy wystarczy chwilowa nieuwaga, aby doszło do przykrych skutków - przestrzega komisarz Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy policji w Tarnobrzegu.
  Tak było na ulicy Kazimierza Wielkiego w Tarnobrzegu, obok marketu Carrefour. Kierująca oplem astrą 29-letnia kobieta, wyjeżdżając sprzed sklepu potrąciła 65-letniego rowerzystę. Mężczyzna uskarżał się na ból kręgosłupa, karetka zabrała go do szpitala.


  NAJTRAGICZNIEJSZY

  Biesiadka, trasa z Mielca do Kolbuszowej. To tutaj w sobotnie przedpołudnie - około godziny 10.30 rozegrał się największy dramat. Wystarczyły ułamki sekund, chwilowa utrata panowania nad kierownicą. W zderzeniu volkswagena golfa i nissana zginęło dwóch młodych mężczyzn podróżujących nissanem - 27-letni kierowca oraz 29-letni pasażer. 38-letni mężczyzna jadący golfem przewieziony został do szpitala.

  Minęło pół godziny i kolejny wypadek, tym razem w Zbydniowie koło Stalowej Woli. Wstępnie ustalono, że kierowca opla zafiry, skręcając w lewo, prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo - jadąca z przeciwka renault megane kobieta, zaczęła awaryjnie hamować. Efekt był taki, że auto zjechało na lewy pas i z impetem uderzyło w toyotę. 41-letnia ciężarna pasażerka renault, przewieziona została do szpitala w Stalowej Woli.

  Komentarze (5)

  Wszystkie komentarze (5) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo