40 dodatkowych pociągów na Woodstock

  40 dodatkowych pociągów na Woodstock

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  40 dodatkowych pociągów na Woodstock
  Aż 48 pociągów zawiezie i odwiezie uczestników największego w Europie festiwalu muzycznego Przystanek Woodstock, który na przełomie lipca i sierpnia odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą.
  40 dodatkowych pociągów na Woodstock
  Pociągi Przewozów Regionalnych ruszą z 12 miast w całej Polsce, w tym ze stolicy Podkarpacia - Rzeszowa. Wkrótce znany będzie rozkład jazdy pociągu, który zawiezie i przywiezie fanów muzyki z Podkarpacia. Ci, którzy zdecydują się na przejazd "tam i z powrotem" zapłacą mniej, bo według taryfy na pociągi interREGIO.

  Kilkadziesiąt tysięcy osób udających się na Przystanek Woodstock będzie mogło skorzystać z pociągów elektrycznych i piętrowych, które wyruszą z: Białegostoku, Bielska-Białej, Gdyni, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia. Pierwsze dodatkowe kursy zaplanowano 29 lipca, zarówno w dzień, jak i nocą. Więcej wagonów będzie w pociągach Przewozów Regionalnych kursujących w czasie festiwalu na trasach do Kostrzyna.

  Ci, którzy od razu zdecydują się na kupno biletu na przejazd w obie strony pociągami dodatkowymi zapłacą mniej - tyle, co za połączenie interREGIO. Trzeba przy tym pamiętać o zachowaniu obu blankietów do kontroli. Bilet w jedną stronę będzie można kupić według taryfy pospiesznej Przewozów Regionalnych. W pociągach na Woodstock będą ważne tylko bilety jednorazowe, również ze zniżką dla uczniów i studentów, wynoszącą 37 procent.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo