Kreskówki na zeszytach ciągle najmodniejsze

  Kreskówki na zeszytach ciągle najmodniejsze

  Aleksandra KOS kos@echodnia.eu

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Ile będzie kosztować w tym roku wyprawka szkolna? To zależy czy zakupy będą modne czy praktyczne.
  Kreskówki na zeszytach ciągle najmodniejsze
  Zeszyty z postaciami kreskówek i piórniki z całym wyposażeniem cieszą się dużą popularnością wśród uczniów. Podpowiadamy, jak skompletować modną szkolną wyprawkę dla dziecka, nie wydając na nią majątku.

  W szkołach, szczególnie wśród najmłodszych uczniów, panuje moda na markowe rzeczy. Na każdym zeszycie, bloku rysunkowym, pudełku farb, tornistrze czy długopisie obowiązkowo powinni być bohaterowie z najpopularniejszych kreskówek dla dzieci.

  CO MODNE?
  Obecnie panuje moda na zeszyty oraz inne szkolne przybory z wizerunkami Hannah Montana, "Włatcy Móch", "Hello Kitty" oraz z samochodami, na przykład bmw czy ferrari. Dużym zainteresowaniem cieszą się także zeszyty ze zwierzętami oraz motywami ekologicznymi. Uczniowie najmłodszych klas pragną mieć wszystko z danej kolekcji.

  Artykułom markowym ulegają przede wszystkim uczniowie podstawówek i gimnazjaliści. Licealiści myślą już bardziej ekonomicznie wybierają motywy kwiatowe, zwierzęce lub krajobrazowe. Kupują zazwyczaj bruliony z wydrukowanymi na ich okładkach ściągami z matematyki i języków obcych.

  JAK ZAOSZCZĘDZIĆ?
  Nie od dziś wiadomo jednak, że to, co modne to drogie. Dlatego rezygnując z bajkowych postaci na zeszytach i innych przyborów szkolnych rodzice mogą dużo zaoszczędzić przygotowując wyprawkę dla dziecka.


  Oto przykłady: kupując zeszyt 60-kartkowy z postacią słynnej myszki Mickey zapłacimy 3 złote. Natomiast taki sam zeszyt z podobizną innego zwierzaka kosztuje zaledwie 1,50 złotych. Piórnik z wizerunkiem "Hello Kitty" z długopisami, ołówkami, przyborami geometrycznymi, nożyczkami, gumką i temperówką kosztuje ponad 40 złotych. Za podobny zestaw bez wizerunku słynnego bohatera zapłacimy zaledwie 19 złotych.

  Ceny różnią się także w zależności od miejsc, gdzie się kupuje wyposażenie szkolne. Najtaniej możemy kupić w hipermarketach, gdzie często są promocje i na bazarach gdzie sporo jest już specjalnych stoisk.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo