Leszek Lichota wraca na Wspólną!

  Leszek Lichota wraca na Wspólną!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktor miał roczną przerwę w serialu. W tym czasie pracował, rozwijał hobby-snooker i był przykładnym ojcem.
  Leszek Lichota wraca na Wspólną!
  Leszek Lichota wrócił na plan "Na Wspólnej"! Jego bohater Grzegorz Zięba spotka się z żoną Żanetą - w tej roli Anna Guzik, której niedawno wpadł w oko Julian - gra go Maciej Wierzbicki. Czy znowu będą razem? A może rozstaną się na zawsze?

  Odkąd Grzegorz, uciekając przed zemstą gangsterów, został świadkiem koronnym, zmienił nazwisko i zamieszkał samotnie za granicą, życie rodzinne Ziębów legło w gruzach. Żaneta, która została na Wspólnej z córeczką Marysią - gra ją Zuzanna Kaszuba, nigdy nie pogodziła się z rozstaniem. Cały czas tliła się w niej nadzieja, że kiedyś znowu będą razem, że ich małżeństwo uda się jednak uratować.

  - To mój bohater nalegał, by się spotkali - wyjaśnia Leszek Lichota. - Żaneta i Grzegorz muszą sobie w końcu wszystko wyjaśnić i wspólnie postanowić, co dalej. Trudno utrzymywać w nieskończoność taki związek…

  Jaką Ziębowie podejmą decyzję, a co za tym idzie, czy Leszek Lichota wróci do serialu na stałe, okaże się jesienią, gdy na antenę telewizji TVN trafią nowe odcinki "Na Wspólnej".

  32-letnia aktor miał zdjęcia w serialu po ponad rocznej przerwie, ale nie tęsknił za planem. - Trudno, żeby było inaczej skoro w "Na Wspólnej" występuje moja kobieta Ilona Wrońska, czyli serialowa Kinga - wyjaśnia. - Czasami po nią przyjeżdżam, odbieram scenariusze, a ona opowiada, co wydarzyło się w pracy. Jestem na bieżąco.

  Od czasu, gdy serialowy Grzegorz nie gra w "Na Wspólnej", dużo zmieniło się w jego życiu zawodowym i prywatnym. Teraz ma w końcu więcej czasu na przedsięwzięcia teatralne, na czym bardzo mu zależało. Można go oglądać w Teatrze Polonia i Laboratorium Dramatu w Warszawie. Pracuje także na planach filmowych. Wystąpił między innymi w "Generale Nilu" Ryszarda Bugajskiego, a niedługo będzie miał zdjęcia do nowego filmu Anny Jadowskiej "Z miłości". Zagra syna starej gwiazdy porno. Aktor czeka również na zielone światło dla realizacji "Tajemnicy Westerplatte" Pawła Chochlewa, gdzie dostał rolę.

  Leszek Lichota jest też przykładnym ojcem. Opiekuje się trzyletnią córeczką Nataszą i synkiem Kajetanem, który w marcu tego roku hucznie obchodził pierwsze urodziny. Aktor, między spacerami i zabawą z dziećmi, gra namiętnie w snookera. Wystartował nawet w Drużynowych Mistrzostwach Polski w tej dyscyplinie sportu, gdzie razem z kolegami z zespołu uplasował się na czwartym miejscu! - Gdy gram w domu, muszę być czujny, bo Nataszka bardzo lubi wyjmować bile z łuz - śmieje się serialowy Grzegorz.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo