Pijani sprawcy kolizji

  Pijani sprawcy kolizji

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Pijani sprawcy kolizji
  Dwóch pijanych kierowców doprowadziło do kolizji drogowych - w Krośnie i Krościenku Wyżnym (powiat krośnieński). Obaj sprawcy stracili prawa jazdy.
  Pijani sprawcy kolizji
  W środę około godziny 14, w lewy bok renault clio nauki jazdy, jadącego ulicą Tysiąclecia w Krośnie, uderzył wyjeżdżający z parkingu fiat 126. Za kierownicą fiata siedział 47-letni mieszkaniec gminy Wojaszówka. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mężczyzny około 0,7 promila alkoholu. Jadąca clio kursantka i instruktorka były trzeźwe. Wczoraj z kolei, kilka minut po północy na ulicy Północnej w Krościenku Wyżnym, zderzyły się ze sobą volkswagen passat i fiat brava.

  Do kolizji doprowadził 51-letni kierowca passata, który przekroczył oś jezdni. Będący na miejscu policjanci ustalili, że mężczyzna jest pijany. W jego organizmie stwierdzono blisko 0,8 promila alkoholu. Kierowca fiata był trzeźwy. Obydwu sprawcom kolizji policjanci zatrzymali prawa jazdy. Za kierowanie samochodami, będąc w stanie nietrzeźwości, mężczyznom grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów do 10 lat. Obaj odpowiedzą również za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo