Zegar od taty. Z wizytą u piłkarza KSZO Ostrowiec Krystiana...

  Zegar od taty. Z wizytą u piłkarza KSZO Ostrowiec Krystiana Kanarskiego i jego żony Mirelli w ich mieszkaniu w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Dorota KUŁAGA kulaga@echodnia.eu

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Jak na piłkarza przystało, jeśli tylko ma możliwość, to śledzi wszystkie mecze w telewizji.

  Jak na piłkarza przystało, jeśli tylko ma możliwość, to śledzi wszystkie mecze w telewizji. © Rafał Soboń

  Krystian Kanarski, czołowy piłkarz pierwszoligowego KSZO Ostrowiec, trzy tygodnie temu, razem z żoną i córką, wprowadził się do mieszkania, które wyremontował ze swoim tatą.
  Jak na piłkarza przystało, jeśli tylko ma możliwość, to śledzi wszystkie mecze w telewizji.

  Jak na piłkarza przystało, jeśli tylko ma możliwość, to śledzi wszystkie mecze w telewizji. © Rafał Soboń


  Piłkarz KSZO i jego żona mają duży sentyment do Ostrowca i z tym miastem wiążą swoją przyszłość. -To mieszkanie dostaliśmy w spadku, wyremontowaliśmy i teraz jesteśmy już na swoim - z zadowoleniem mówi Krystian Kanarski, popularny piłkarz z Ostrowca.

  Jego żona Mirella nadzorowała wyposażanie mieszkania, ale zaznacza, że wszystkie decyzje były podejmowane razem z mężem. - Ja i Krystian mamy podobne gusty, więc nie było problemu z dojściem do porozumienia - mówi z uśmiechem żona piłkarza KSZO.

  W ich mieszkaniu dominuje brąz, takiego koloru są meble w salonie, panele na podłodze i wiele dodatków. - Ale jest to ciepły orzech - zaznacza Mirella. Jedna ściana w salonie, na której jest telewizor, pomalowana jest na kolor oliwkowy, pozostałe są w odcieniu cappuccino.

  W gustownie urządzonym mieszkaniu uwagę zwraca stary, stylowy zegar, który kilka dni temu dostali w prezencie od taty Mirelki. - Tata ma zamiłowanie do antyków, do staroci. Ten zegar miał być naszym ślubnym prezentem. Ale tak sobie stał w domu rodzinnym i czekał na to, aż będzie miał odpowiednie miejsce. I teraz ma. Udało się go fajnie wkomponować do wystroju mieszkania. Ja też mam sentyment do takich starych rzeczy. Lubię połączenie nowoczesnego stylu z klasycznym, do tego jakieś elementy retro - wyjaśnia żona Krystiana.

  W sypialni również dominują zestawy cappuccino i brązu. Kuchnię Mirella i Krystian zdecydowali się powiększyć i połączyli ją z pokojem. To w niej Mirella i jej córka spędzają najwięcej czasu. Krystian z reguły w salonie, bo tam zazwyczaj śledzi transmisje ze spotkań piłkarskich.

  Jeśli chodzi o przedmioty, do których mają szczególny Sentyment, to oprócz zegara i ramek z pamiątkowymi zdjęciami, jest to róg obfitości, który dostali po ślubie. - To jest nasze trzecie mieszkanie i w każdym nam towarzyszył. Mówi się, że ma nam przynosić szczęście i miejmy nadzieję, że tak jest i będzie - dodaje Mirella Kanarska.

  Krystian Kanarski

  Urodził się 30 października 1977 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ma żonę Mirellę i córeczkę Liliannę, która ma 2 lata i 4 miesiące. Jest wychowankiem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, później grał w Błękitnych Kielce, Starze Starachowice, Alicie Ożarów, Stali Stalowa Wola, HEKO Czermno, obecnie jest kapitanem pierwszoligowego KSZO. Hobby - wędkarstwo, Internet.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo