14-letni chłopiec uciekł z domu. Trafił w ręce pedofila!

  14-letni chłopiec uciekł z domu. Trafił w ręce pedofila!

  Sylwia BŁAWAT blawat@echodnia.eu

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  14-letni chłopiec uciekł z domu. Trafił w ręce pedofila!
  Poznali się przez Internet. 26-latek spał z chłopcem i kiedy odwiózł go do domu, czekała już na niego policja.
  14-letni chłopiec uciekł z domu. Trafił w ręce pedofila!
  Zarzut molestowania seksualnego 14-letniego chłopca spod Staszowa usłyszał we wtorek 26-letni mieszkaniec Rzeszowa. Nastolatka poznał w Internecie, a do tzw. innych czynności seksualnych doszło, gdy dzieciak uciekł z domu.

  26-letniego mieszkańca Rzeszowa 14-letni chłopak z powiatu staszowskiego poznał około dwóch-trzech miesięcy temu w Internecie. Ale - jak ustalili policjanci - nie skończyło się na znajomości wirtualnej, spotkali się także w realu. Umawiali się na pizzę, na lody. Aż do niedzieli. Tego dnia chłopiec prawdopodobnie po jakimś nieporozumieniu z rodzicami uciekł z domu, dorośli zawiadomili policję.
  W toku dochodzenia ustalono potem, że nastolatek umówił się ze swoim przyjacielem z Rzeszowa. Ten przyjechał po niego w umówione miejsce toyotą, a następnie zabrał dziecko do siebie. Tutaj - według ustaleń policji - doszło do molestowania seksualnego, do czegoś, co kodeks karny nazywa doprowadzeniem do innych czynności seksualnych. Mimo że 26-latek nie mieszka sam, tę noc, jak twierdzą stróże prawa, spędził z 14-letnim chłopcem w jednym łóżku…

  Następnego dnia, w poniedziałek wieczorem, 26-latek odwiózł dziecko do rodzinnej miejscowości chłopca, a tu już czekali na niego policjanci. Mężczyzna został osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych Komendy Powiatowej Policji w Staszowie.

  Dorosły został przesłuchany. Do wszystkiego się przyznał i złożył szczegółowe wyjaśnienia. Mówił podobno, że jest biseksualny i że nie zmuszał chłopca do niczego, czego on sam by nie chciał. Policjanci pojechali wczoraj na przeszukanie do rzeszowskiego mieszkania 26-latka. Sprawdzali m.in. zawartość twardego dysku jego komputera, kontrolowali, czy nie ma w nim np. pornografii z udziałem dzieci.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo