Zobacz i oceń spot reklamujący Podkarpacie

  Zobacz i oceń spot reklamujący Podkarpacie

  Małgorzata Froń

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Zobacz i oceń spot reklamujący Podkarpacie
  Równe drogi, luksusowe samochody, nowoczesne technologie i uśmiechnięci, inteligentni mieszkańcy. Taki obraz Podkarpacia wyłania się z spotu reklamowego, który powstał na zlecenie zarządu województwa.
  Zobacz i oceń spot reklamujący Podkarpacie

  - Zdecydowaliśmy się na taki sposób pokazania Podkarpacia, aby zmienić postrzeganie naszego regionu, jako biednego i zacofanego - wyjaśnia Aleksandra Gorzelak - Nieduży, rzecznik marszałka.

  45-sekundowy spot zaczyna się we wnętrzach muzeum w Przemyślu, kolejna ujęcia to równe, nowoczesne drogi. Mknie po nich kabriolet z przystojnym i eleganckim mężczyzną. Swoje miejsce w spocie ma też rzeszowski Teatr im. Wandy Siemaszkowej. Mówi o nim mężczyzna, który pracuje w nowoczesnej fabryce:

  - Teatr odwiedzam czasami - to jego słowa. Potem jest o Rzeszowie, o tym, że mamy lotnisko, że kształcimy pilotów, a w niedalekiej przyszłości polecimy w kosmos. I na koniec szczęśliwa rodzina: mama, tata, dziecko. "Jesteśmy tu naprawdę szczęśliwi" - przekonują.

  Spot kosztował ponad 32 tys. zł. Od piątku pokazywany jest w sześciu regionalnych stacjach TVP: Rzeszowie, Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, a także w pasmach ogólnopolskich tych stacji, miedzy 18 a 19.50. Za emisje do 10 listopada województwo zapłaci ok. 120 tys. zł.

  Co sądzisz o spocie i pomyśle na promowanie województwa. Wypowiedź się na naszym forum.

  Komentarze (6)

  Wszystkie komentarze (6) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo