PODARUJ SOBIE MŁODOŚĆ - ZGŁOŚ SIĘ !!!

  PODARUJ SOBIE MŁODOŚĆ - ZGŁOŚ SIĘ !!!

  KAK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Supernowoczesna seria zabiegów odmładzających Focus RF+ oraz pakiet zabiegów dodatkowych, których celem jest odmłodzenie twarzy, szyi i dekoltu. Na końcu nowa fryzura, modny makijaż i sesja zdjęciowa. Oto co chcemy Wam podarować drogie Czytelniczki !!! Czas zgłoszeń upływa 19 października.
  Wiele gwiazd korzysta z zabiegów Focus RF. Piękna Małgorzata Kożuchowska jest ambasadorem tej marki.

  Wiele gwiazd korzysta z zabiegów Focus RF. Piękna Małgorzata Kożuchowska jest ambasadorem tej marki. ©zoom

  Rozpoczynamy nową akcję, która pokaże, w jaki sposób dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej można odmłodnieć! Skupimy się na twarzy, szyi i dekolcie, które najwcześniej zdradzają wiek. Efekty 60-dniowej terapii odmładzajacej, której bazą bedzie nowoczesne urzadzenie nieinwazyjnej medycyny estetycznje Focus RF+ , będziemy obserwować w kolejnych odcinkach "Naszego Stylu" oraz w internetowym portalu "Echa Dnia". Partnerem akcji jest salon kosmetyczny Studio Maretto w Kielcach przy ul. Wesołej 13/15.

  Zabieg pod nazwą Focus RF+ nagrodzony został w czerwcu Qultowym Zabiegiem 2009 roku! Nagrodę przyznali eksperci rynku kosmetycznego: dziennikarze, lekarze dermatolodzy i specjaliści medycyny estetycznej oraz gwiazdy, jak na przykład aktorka Małgorzata Kożuchowska.
  To właśnie Focus RF+, dostępny w kieleckim salonie Studio Maretto, będzie bazą naszej odmładzającej terapii. Prócz serii 10 zabiegów, dobierzemy zestaw uzupełniających zabiegów z zakresu kosmetyki odmładzającej, jakich potrzebować będzie skóra wybranej Czytelniczki. Będą to zabiegi nawilżające, wygładzające, liftingujące, rozjaśniające, dodające blasku cerze. Opinie ochotniczki, efekty zabiegów i rady ekspertów ze Studia Maretto, będziemy przedstawiać w każdą środę, w kolejnych odcinkach akcji oraz w portalu www.echodnia.eu.

  Paradoksalnie upływający czas, który kojarzymy z postępującymi procesami starzenia, będzie tu działał na korzyść! Wraz z ilością specjalnych zabiegów, nasza Czytelniczka będzie odzyskiwać młodszy wygląd. Tymczasem poszukujemy ochotniczki, która pod opieką profesjonalistów, rzuci wyzwanie upływającemu czasowi. Nie czekaj i zgłoś się!

  Jak się zgłosić?
  Drogie panie - podarujcie sobie młodość! Zgłoście się do naszej akcji! Można to zrobić drogą internetową, wysyłając maila na adres: kulinska@echodnia.eu. Koniecznie przyślijcie zdjęcia twarzy w zbliżeniach i bez makijażu oraz napiszcie kilka słów o sobie. Niezbędne informacje to imię, nazwisko, dokładny adres, numer telefonu, wiek, problemy z cerą, przebyte terapie kosmetyczne, choroby, zażywane stale leki. W tytule maila piszemy: "Podaruj sobie młodość". Czekamy na zgłoszenia ochotniczek zdecydowanych na udział w akcji do 19 października. Wspólnie z ekspertami ze Studia Maretto wybierzemy kandydatkę, którą poddamy zabiegom. Przedstawimy ją w kolejnym dodatku "Nasz Styl" i w portalu www.echodnia.eu - serwis Kobieta.

  JUŻ TYLKO DO PONIEDZIAŁKU 19 PAŹDZIERNIKA MOŻNA ZGŁASZAĆ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWEJ SUPERAKCJI "ECHA DNIA" - "PODARUJ SOBIE MŁODOŚĆ" , W KTÓREJ PRZEZ KOLEJNE 10 TYGODNI BĘDZIEMY ODMŁADZAĆ NASZĄ CZYTELNICZKĘ DZIĘKI SERII ZABIEGÓW NIEINWAZYJNEJ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I INNYCH ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCH.


  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo