Nowe lampy do jazdy dziennej

  Nowe lampy do jazdy dziennej

  /jap./

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Nowe lampy LED do jazdy dziennej wprowadza na polski rynek firma Royal Philips Electronics. Są one połączeniem wysokiej jakości, nowoczesnej technologii, poprawiającej bezpieczeństwo jazdy oraz estetyki, dodającej pojazdom elegancji
  Nowe lampy LED do jazdy dziennej Philipsa, pasują do większości europejskich modeli aut

  Nowe lampy LED do jazdy dziennej Philipsa, pasują do większości europejskich modeli aut ©Philips

  Dzięki modnemu, nowoczesnemu wyglądowi, Philips dotrzymał w swoich lampach kroku najnowszym modelom samochodów wysokiej klasy i ogólnym trendom producentów, a niezwykle prosty system instalacji nowych lamp oszczędza czas potrzebny na montaż i pasuje idealnie do większości europejskich modeli samochodów.

  To tyle, jeśli idzie o estetykę. Czas na walory użytkowe. Philips zastosował w swoich lampach do jazdy dziennej technologię LUXEON LED, która gwarantuje optymalizację zużycia energii, co pozwala nam na znaczne oszczędności. Lampy te pobierają… 13 razy mniej energii niż standardowe, wykonane w technologii halogenowej i gwarantują działanie przez cały czas "życia" samochodu. Co ciekawe mimo oszczędności energii, ich jasność jest ponad dwa razy większa niż lamp w technologii halogenowej.

  Pamiętajmy, że to światła są jedynym czynnym elementem montowanym w samochodach, który chroni przed wypadkami. A dzięki białemu i bardzo silnemu ich strumieniowi, najnowsze lampy LED są łatwiej dostrzegalne dla pieszych i innych uczestników ruchu drogowego. Badania opublikowane przez Komisję Europejską dowodzą, że wykorzystanie lamp do jazdy dziennej zmniejsza ryzyko ofiar śmiertelnych na drogach od 3 do 5 procent w skali roku, czyli pomiędzy 1200 a 2000 śmiertelnych ofiar wypadków co roku mniej.

  Nowe lampy można będzie kupić już za kilka dni u autoryzowanych dilerów Philipsa, w warsztatach i wyspecjalizowanej sieci outletów od października 2009. Cena za zestaw to około 600 złotych. W komplecie klient otrzymuje 2 moduły LED, 2 obramówki montażowe, bardzo długie przewody, łącznik elektroniczny plug & play oraz zestaw akcesoriów montażowych.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo