Rozpoczęła się policyjna akcja "Znicz" (video)

  Rozpoczęła się policyjna akcja "Znicz" (video)

  pol

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Rozpoczęła się policyjna akcja "Znicz" (video)

  ©fot. archiwum

  O godzinie 14 rozpoczęła się policyjna akcja "Znicz" i potrwa do poniedziałku, 2 listopada. Na podkarpackich drogach będzie więcej kontroli policji przy wsparciu Żandarmerii Wojskowej, Inspekcji Transportu Drogowego i Straży Granicznej.
  Rozpoczęła się policyjna akcja "Znicz" (video)

  ©fot. archiwum


  - Jak co roku podstawowym zadaniem policjantów będzie dbanie o płynność i porządek ruchu. Funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem zarówno na głównych szlakach komunikacyjnych, jak też na lokalnych odcinkach dróg, zwłaszcza w pobliżu cmentarzy - informują policjanci.

  Należy pamiętać, że w tych dniach w wielu miejscach jest zmieniona organizacja ruchu. Policjanci apelują, aby zwracać uwagę na znaki i tymczasowe oznakowanie a także policjantów kierujących ruchem i nie jeździć "na pamięć".

  Policjanci zwracać będą również uwagę na właściwie używanie świateł, przekraczanie prędkości i wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych, a także na przypadki kierowania pojazdami pod wpływem alkoholu.

  Służymy informacją o zmianach w organizacji i utrudnieniach w ruchu na głównych drogach Podkarpacia, ale także w poszczególnych powiatach naszego województwa.

  W dniu Wszystkich Świętych oraz w dzień poprzedzający to święto obowiązywać będą ograniczenia w ruchu drogowym pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton.

  Ograniczenia obowiązywać będą:
  - w sobotę, 31 października od godz. 18 do 22
  - w niedzielę, 1 listopada między godz. 8 a 22

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo