"E-lementarz" od banku

  "E-lementarz" od banku

  Marzena SMORĘDA

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  "E-lementarz Internetu" ING to bezpłatny podręcznik do nauki Internetu, przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z komputerem.
  "E-lementarz" od banku
  W ramach akcji społeczno-edukacyjnej o Internecie ING Bank Śląski rozda za darmo milion egzemplarzy książki dostępnej we wszystkich placówkach Banku.

  Korzystanie z Internetu nie dla wszystkich Polaków jest łatwe. Jedni uważają, że Internet jest tylko dla osób młodych, inni że korzystanie z komputera jest zbyt skomplikowane, dlatego podręcznik Internetu dla początkujących dostanie milion Polaków.

  A przecież Internet opłaca się wszystkim. Dla klientów usługi bankowe dostępne przez Internet są tańsze lub bez opłat. Dla banku świadczenie usług przez Internet jest tańsze niż przez tradycyjną sieć placówek.

  Bezpłatne egzemplarze "E-lementarza Internetu" czekają na wszystkich chętnych w 438 oddziałach ING Banku Śląskiego w całej Polsce.
  W "E-lementarzu Internetu" początkujący internauci znajdą wskazówki, jak uruchomić komputer, co to jest monitor, "program, kursor i co oznacza kliknięcie.

  Podczas swojej internetowej przygody z ING dowiedzą się także, do czego służy przeglądarka, jak można wysyłać pocztę elektroniczną, korzystać z wyszukiwarek, robić zakupy w Internecie, odszukać przyjaciół na portalu społecznościowym, a także założyć konto internetowe. Książkę uzupełniono o słowniczek ikon oraz wykaz przydatnych skrótów klawiaturowych.

  Dla czytelników książki uruchomiono infolinię. Pod numerem 801-111-444 pomocy w rozwiązaniu internetowych problemów udzielą specjalnie przygotowani pracownicy. Bardziej zaawansowani użytkownicy znajdą dodatkowe porady na stronie www.elementarz-internetu.pl

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo