Telewizory za złotówkę

  Telewizory za złotówkę

  Jarosław PANEK panek@echodnia.eu

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Telewizory za złotówkę
  Rusza przedświąteczna walka o klienta. W prezencie można dostać darmowe kanały, a nawet markowe telewizory
  Telewizory za złotówkę
  Listopad i grudzień to tradycyjnie najlepszy czas dla platform cyfrowych na pozyskanie nowych klientów. W tym roku promocje będą wyjątkowo atrakcyjne. Właśnie ruszają!

  Na pierwszy ogień najstarsza polska platforma, czyli CYFRA+. Jej wielka świąteczna akcja promocyjna właśnie w tej chwili rusza i co ważne dotyczy nie tylko nowych abonentów, ale także tych, którzy już od dawna są klientami. Dla jednych i drugich przygotowano prezenty.

  Dodatkowe kanały i telewizor full HD za 1 złotych!

  Chyba największą tegoroczną nowością jest fakt, że do tej pory platformy cyfrowe raczej premiowały nowych klientów.
  Teraz boją się, żeby dotychczasowi ich nie opuścili. I dla nich też mają ekstraprezenty. I tak na przykład CYFRA+ proponuje bezpłatny dostęp do dodatkowych kanałów, których klient jeszcze nie ma w obecnym pakiecie. Ale to nie wszystko, można dostać za 1 złotych 23-calowy telewizory Full HD marki LG, a także otrzymać atrakcyjne warunki zakupu CYFRY+ oraz specjalne rabaty. To pierwsza tak duża kampania promocyjna, której celem jest nie tylko pozyskiwanie nowych klientów, ale też utrzymanie dotychczasowych abonentów.

  - Ta akcja to dla nas ważny element w budowaniu relacji z abonentami. Chcemy, aby zarówno ci, którzy dopiero dołączają do grona widzów CYFRY+, jak i ci, którzy są z nami długo, czuli się traktowani w szczególny sposób i mogli w pełni korzystać z różnorodności i bogactwa naszej oferty. To wyraz strategii konsumenckiej, w jakiej tak samo ważne, jak pozyskiwanie nowych, jest budowanie satysfakcji obecnych klientów - mówi Bertrand Le Guern, prezes CANAL+ Cyfrowy.
  CO DLA KOGO?
  Abonenci związani z platformą CYFR+ od dziewięciu miesięcy otrzymają w prezencie dostęp do dodatkowych kanałów na 1, 2 lub 3 miesiące. Prezenty można te odbierać poprzez Internetowe Centrum Abonentów, logując się na www.ica.cyfraplus.pl. Abonenci z ponad 9-miesięcznym stażem, którzy zdecydują się przez 24 miesiące odbierać pakiet Prestiżowy HD+, otrzymają za 1 złotych 23-calowy telewizor LG Full HD z wbudowanym tunerem DVB-T i funkcją monitora komputerowego.

  Dla nowych abonentów również przygotowano niespodzianki. Mogą oni także otrzymać telewizor LG Full HD za 1 złotych oraz zestaw CYFRA+ Multiroom za darmo przez cały okres minimalny umowy, o ile wybiorą pakiet Prestiżowy HD+, Prestiżowy+ lub Komfortowy+ z CANAL+ i HBO, a także zdecydują się na 24-miesięczną umowę. W ramach promocji CYFRA+ oferuje nowym klientom również abonament za pół ceny do 11 miesięcy, opcję CANAL+ za pół ceny nawet przez 2 lata, wszystkie kanały HD gratis przez cały okres minimalny umowy oraz dekodery SD z bezpłatnym użytkowaniem lub dekodery Philips PVR HD 50 procent taniej przez okres minimalny umowy.

  Dodatkowo w promocji HBO dostępne jest za darmo do 6 miesięcy. W ofercie świątecznej CYFRA+ proponuje opcje 13-, 18- lub 24-miesięcznego minimalnego czasu trwania umowy. Suma rabatów uzależniona jest od czasu trwania umowy promocyjnej.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo