Pijany holujący, pijany holowany

  Pijany holujący, pijany holowany

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Pijany holujący, pijany holowany
  Przed sądem staną dwaj znajomi, którzy pijani usiedli za kierownicami ciągnika rolniczego i dostawczego renault mastera. Każdy z mężczyzn miał w organizmie przeszło dwa promile alkoholu. W takim stanie… traktorzysta holował busa, który wcześniej wjechał do rowu.
  Pijany holujący, pijany holowany
  Przedwczoraj, około godziny 20.30, policjanci z Jedlica (powiat krośnieński), w czasie patrolowania terenu Moderówki, zauważyli ciągnik rolniczy holujący samochód dostawczy. Obydwa pojazdy całkowicie blokowały lokalną drogę. Próba wyjaśnienia przez policjantów całej sytuacji przyniosła jedynie połowiczny sukces.

  Funkcjonariusze ustalili, że traktorem kierował 48-letni mieszkaniec gminy Jedlicze, zaś za kierownicą busa siedział jego 28-letni znajomy. Obaj byli tak pijani, że trudno było się z nimi porozumieć. Podczas rozmowy 28-latek stwierdził, że wjechał renault do rowu, z którego wyciągnął go traktorzysta. Mężczyzna nie potrafił jednak wyjaśnić, w jaki sposób znalazł się za kierownicą samochodu, skoro… nie posiada prawa jazdy, a auto jest własnością jednej z krośnieńskich firm. Do wyjaśnienia pozostaje również sprawa dopuszczenia do ruchu ciągnika. Jego właściciel nie miał bowiem przy sobie żadnych dokumentów, a na pojeździe nie było tablic rejestracyjnych.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo