PODARUJ SOBIE MŁODOŚĆ -

  PODARUJ SOBIE MŁODOŚĆ - COFAMY CZAS !

  KAK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Pani Małgosia: Poprawiła się gęstość, jędrność i nawilżenie skóry. Zaczynam też dostrzegać, że linie na skórze stają się jakby mniej widoczne.

  Pani Małgosia: Poprawiła się gęstość, jędrność i nawilżenie skóry. Zaczynam też dostrzegać, że linie na skórze stają się jakby mniej widoczne. ©D. Łukasik

  A za nami piąty już zabieg pani Małgosi Kotulskiej, która systematycznie przyjeżdża z Czarncy do Kielc, do Studia Urody Maretto przy ul. Wesołej, by poddawać się zabiegom odmładzającym z użyciem Focusa RF. Taką szansę, by spróbować jak to działa, ma każda z pań, która z Echem Dnia przyjdzie do gabinetu i umówi się na bezpłatną konsultację z 5 minutowym zabiegiem! Polecamy, bo warto sprawdzić na własnej skórze!
  Pani Małgosia: Poprawiła się gęstość, jędrność i nawilżenie skóry. Zaczynam też dostrzegać, że linie na skórze stają się jakby mniej widoczne.

  Pani Małgosia: Poprawiła się gęstość, jędrność i nawilżenie skóry. Zaczynam też dostrzegać, że linie na skórze stają się jakby mniej widoczne. ©D. Łukasik

  Gimnastyka skóry

  Tymczasem pani Małgosia wciąż "gimnastykuje" włókna kolagenowe twarzy, dekoltu podczas zabiegów z Focusem RF. I zgodnie, za każdym razem twierdzi, że to dla niej przyjemny relaks, że aż ma ochotę zasnąć.
  - Skupiłyśmy się na bruzdach nosowo-wargowych, które mam nadzieję spłycić jak najbardziej - mówi nasza Czytelniczka - Wiem, że po każdym zabiegu skóra pracuje intensywnie jeszcze przez wiele tygodni.
  Ja czuję, że poprawiła się jej "gęstość", jest jędrniejsza. Zabiegi wymuszają też na mnie dbanie, by skóra była optymalnie nawilżona, co ją naturalnie liftinguje i odświeża. Zaczynam też dostrzegać, że linie na skórze, zmarszczki stają się jakby mniej widoczne.

  Zabieg... cofający czas

  - Pani Małgosia liczy na świetny efekt odmładzającym, którym będzie mogła się pochwalić już nie tylko w czasie swych urodzin, ale też podczas świąt i karnawału czyli już za kilka tygodni. Dlatego intensyfikujemy zabiegi przeciwzmarszczkowe w okolicy nosa i ust oraz oczu i dekoltu. Po ostatnim, 5 zabiegu z użyciem Focusa... cofałyśmy wiek skóry, podczas zabiegu Time Return. - mówi Kamila Korczak, ze Studia Urody Maretto w Kielcach - Mówi się, że seria zabiegów tego typu to obniżenie wieku skóry o 10 lat. Zabieg jest oczywiście z gatunku odmładzających i przeciwzmarszczkowych, przeznaczony do skóry dojrzałej. To zabieg z opatentowaną molekułą Ageless10, która jest aktywnym składnikiem, ożywiającym mechanizmy samoregenerujące skóry. Zabieg chroni tkanki przed mikrouszkodzeniami, zwiększa produkcję kolagenu nawet o około 300 procent! To daje w niezwykły efekt odmładzający, szybszą redukcję zamarszczek. Ten zabieg polecałabym wszystkim paniom, które marzą o odpoczynku dla skóry zmęczonej, zestresowanej, poszarzałej. Zwłaszcza przed świąteczną galą czy wielkim wyjściem.


  Przypominamy, że te z Czytelniczek, które chciałyby spróbować odmładzającego zabiegu Focus RF mogą zgłosić się do Studia Urody Maretto przy ul. Wesołej 13/15 w Kielcach z wydaniem "Echem Dnia" i umówić się na bezpłatną konsultację z 5 MINUTOWYM DARMOWYM ZABIEGIEM FOCUS RF.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo