Plebiscyt "Echa Dnia" - Wybieramy najpopularniejszych...

  Plebiscyt "Echa Dnia" - Wybieramy najpopularniejszych sportowców

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Plebiscyt "Echa Dnia" - Wybieramy najpopularniejszych sportowców

  ©fot. archiwum / sxc.hu

  Na tę chwilę czekaliśmy cały rok! Trwa Plebiscyt "Echa Dnia" na najpopularniejszych sportowców, trenerów i talenty w powiecie tarnobrzeskim, stalowowolskim i niżańskim. To już szesnasty plebiscyt, ale pierwszy w nowej formule! Wybierzemy dziesięciu najpopularniejszych sportowców, trzech trenerów i trzy najpopularniejsze talenty.
  Plebiscyt "Echa Dnia" - Wybieramy najpopularniejszych sportowców

  ©fot. archiwum / sxc.hu

  ZOBACZ SYLWETKI KANDYDATÓW I SPRAWDŹ AKTUALNE WYNIKI W SPECJALNYM SERWISIE "ECHA DNIA"

  Tradycyjnie o tym, kto znajdzie się wśród najpopularniejszych w 2009 roku zadecydują nasi czytelnicy, a głosować będzie można za pomocą sms-ów.

  Jak głosować?

  Wybieramy 10 najpopularniejszych sportowców powiatu tarnobrzeskiego.

  Głosujemy wysyłając SMS pod numer 71051 o treści pd.spta.imię i nazwisko sportowca - na przykład pd.spta.Jan Nowak - głosujemy do godziny 24, 20 stycznia 2010. Cena SMS - 1.22 złote z VAT.

  Na trenera głosujemy wysyłając SMS pod numer 71051 o treści ps.trta.imię i nazwisko trenera - na przykład pd.trta.Jan Nowak.

  Na talent głosujemy wysyłając SMS pod numer 71051 o treści pd.tata.imię i nazwisko - na przykład pd.tata.Jan Nowak. Uwaga! Nazwiska wpisujemy bez polskich znaków.

  Wybieramy 10 najpopularniejszych sportowców powiatu stalowowolskiego i niżańskiego.

  Głosujemy wysyłając SMS pod numer 71051 o treści pd.spst.imię i nazwisko sportowca - na przykład pd.spst.Jan Nowak - głosujemy do godziny 24, 20 stycznia 2010. Cena SMS - 1.22 złote z VAT.

  Na trenera głosujemy wysyłając SMS pod numer 71051 o treści ps.trst.imię i nazwisko trenera - na przykład pd.trst.Jan Nowak.

  Na talent głosujemy wysyłając SMS pod numer 71051 o treści pd.tast.imię i nazwisko - na przykład pd.tast.Jan Nowak. Głosować można także na kandydatów spoza naszej listy. Uwaga! Nazwiska wpisujemy bez polskich znaków.

  Komentarze (3)

  Wszystkie komentarze (3) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo