Znikł bez śladu

  /TDM/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Do wczorajszego wieczora nie odnalazł się 26-letni Marcin Nowak z Sandomierza. Znikł w noc sylwestrową w Dąbrówce, w powiecie niżańskim. Wczoraj policjanci, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej i "zawodowcy" z Niska przeczesali okoliczne lasy, zarośla oraz brzeg Tanwi od Dąbrówki aż do Ulanowa.

  Przypomnijmy, grupka znajomych z Sandomierza przyjechała do Dąbrówki spędzić sylwestrową noc w gospodarstwie agroturystycznym. Kilka dni wcześniej Marcin Nowak z kolegą przyjechali zobaczyć miejsce, gdzie mieli witać Nowy Rok.

  - Byli mili i grzeczni - mówi właściciel gospodarstwa. - Zobaczyli pokoje i wszystko im pasowało. Większą grupą pojawili się w sylwestra. Przyjechało kilkanaście osób, a wśród nich chłopak, który zaginął. Zabawa odbywała się zgodnie z planem i bez incydentów.

  Około godziny 3 w Nowy Rok znajomi zauważyli zaginięcie Marcina. Chłopak wyszedł z sylwestrowej imprezy w samej koszuli, bez dokumentów i telefonu komórkowego. Pomimo podjętych poszukiwań, nie odnaleziono go. Po południu przyjechali rodzice Marcina, którzy zgłosili jego zaginięcie na policję.

  Już od godzin porannych 2 stycznia przeczesywano lewy i prawy brzeg Tanwi. W akcji uczestniczyli również strażacy, którzy łódką sprawdzali Tanew. Mimo że sandomierzanina szukało 80 ludzi, nie odnaleziono żadnych śladów.

  Kolejną akcję poszukiwawczą rozpoczęło wczoraj rano prawie 50 osób. Mirosław Fijas, podinspektor z Komendy Powiatowej Policji w Nisku: - Policjanci oraz strażacy z OSP przeszukali teren o powierzchni ponad 10 kilometrów kwadratowych w okolicach Dąbrówki, jednak nie znaleziono zaginionego.

  Wczoraj policjanci jeszcze raz przeszukali brzegi Tanwi od Dąbrówki do Ulanowa, a strażacy dno rzeki. Policja nie znalazła sandomierzanina także w okolicznych zagrodach.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć