Znikł bez śladu

  /TDM/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Do wczorajszego wieczora nie odnalazł się 26-letni Marcin Nowak z Sandomierza. Znikł w noc sylwestrową w Dąbrówce, w powiecie niżańskim. Wczoraj policjanci, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej i "zawodowcy" z Niska przeczesali okoliczne lasy, zarośla oraz brzeg Tanwi od Dąbrówki aż do Ulanowa.

  Przypomnijmy, grupka znajomych z Sandomierza przyjechała do Dąbrówki spędzić sylwestrową noc w gospodarstwie agroturystycznym. Kilka dni wcześniej Marcin Nowak z kolegą przyjechali zobaczyć miejsce, gdzie mieli witać Nowy Rok.

  - Byli mili i grzeczni - mówi właściciel gospodarstwa. - Zobaczyli pokoje i wszystko im pasowało. Większą grupą pojawili się w sylwestra. Przyjechało kilkanaście osób, a wśród nich chłopak, który zaginął. Zabawa odbywała się zgodnie z planem i bez incydentów.

  Około godziny 3 w Nowy Rok znajomi zauważyli zaginięcie Marcina. Chłopak wyszedł z sylwestrowej imprezy w samej koszuli, bez dokumentów i telefonu komórkowego. Pomimo podjętych poszukiwań, nie odnaleziono go. Po południu przyjechali rodzice Marcina, którzy zgłosili jego zaginięcie na policję.

  Już od godzin porannych 2 stycznia przeczesywano lewy i prawy brzeg Tanwi. W akcji uczestniczyli również strażacy, którzy łódką sprawdzali Tanew. Mimo że sandomierzanina szukało 80 ludzi, nie odnaleziono żadnych śladów.

  Kolejną akcję poszukiwawczą rozpoczęło wczoraj rano prawie 50 osób. Mirosław Fijas, podinspektor z Komendy Powiatowej Policji w Nisku: - Policjanci oraz strażacy z OSP przeszukali teren o powierzchni ponad 10 kilometrów kwadratowych w okolicach Dąbrówki, jednak nie znaleziono zaginionego.

  Wczoraj policjanci jeszcze raz przeszukali brzegi Tanwi od Dąbrówki do Ulanowa, a strażacy dno rzeki. Policja nie znalazła sandomierzanina także w okolicznych zagrodach.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć