Pieniądze na koncie

  /TDM/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Wpłynął zadatek od firmy "Armes" na konto Zakładów Mięsnych w Nisku. Wczoraj w kancelarii notarialnej w Tarnobrzegu syndyk Anna Brzozowska podpisała kontrakt przedwstępny z Sławomirem Zadrużniakiem, właścicielem firmy Armes" na zakup niżańskich zakładów. Do końca roku pracę może tam znaleźć 100 osób.

  - Jest już podpisany kontrakt przedwstępny - poinformowała nas wczoraj Anna Brzozowska, syndyk Zakładów Mięsnych w Nisku.
  - Można już śmiało powiedzieć, że Zakłady Mięsne mają nowego właściciela Sławomira Zadrużniaka, właściciela firmy "Armes". Teraz będę przygotowywała protokół z przekazania zakładu, data finalizacji jest już uzależniona od nabywcy.

  Na konto zakładów wpłynęła już część z wynegocjowanej kwoty. Reszta pieniędzy zostanie przelana po podpisaniu końcowego aktu notarialnego.

  Sławomir Zadrużniak, niżański biznesmen, nowy właściciel Zakładów Mięsnych zamierza produkować tam maszyny i urządzenia dla przemysłu metalowego oraz drzewnego. Jeśli zrealizuje zamierzenia, do końca roku pracę może tam znaleźć nawet do 100 osób.

  - Jestem usatysfakcjonowana z wynegocjowanych warunków kontraktu - dodała Anna Brzozowska. - Żałuję jedynie, że nie będzie tam odtworzona produkcja mięsna, ale branża, którą reprezentuje firma "Armes" może być równie atrakcyjna i opłacalna dla inwestora i pracowników firmy. Tego typu przedsięwzięcie powinno służyć społeczności niżańskiej.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć