Kryształowe "Wiadomości"

  Kryształowe "Wiadomości"

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Telewizja Miejska Stalowa Wola ma szansę otrzymać "Kryształowy Ekran". Znalazła się w gronie trzech najlepszych telewizji lokalnych w Polsce, wyłonionych w konkursie dla telewizji lokalnych "To nas dotyczy". Nominowana została do nagrody w kategorii "program informacyjny". Ogłoszenie wyników odbędzie się w najbliższy piątek w Krakowie.

  Do zorganizowanego po raz drugi konkursu stanęło pięćdziesiąt stacji telewizyjnych.

  - Nominacja do nagrody to dla nas olbrzymi sukces i największe osiągnięcie w dziesięcioletniej historii. Cieszy nas to tym bardziej, że byliśmy oceniani przez jury, w skład którego wchodziły znane autorytety w dziedzinie mediów i któremu przewodniczył Juliusz Machulski - powiedziała Dorota Szczurek, która była redaktorem wydania nagrodzonych "Wiadomości".

  Jak podkreśla Dorota Szczurek, na sukces pracowała cała załoga Telewizji Miejskiej Stalowa Wola - Anna Tańska, Adam Krotoszyński, Zbigniew Nita, operatorzy kamer i montażyści Robert Radzik, Jarek Kupiec i Robert Koluch oraz współpracownicy Marek Ziemba i Sebastian Miętus. Tak wysokie wyróżnienie to również powód do satysfakcji zarządu Telewizji Miejskiej Stalowa Wola. Prezes Jan Seidler rok temu zainwestował w nowy sprzęt telewizyjny i nowe studio.

  - Teraz wszystko to zaprocentowało. Nowoczesny wizerunek stacji i szeroka oferta programowa zostały dostrzeżone jako najlepsze w kraju - usłyszeliśmy od prezesa.  NIE TYLKO W STALOWEJ WOLI

  Telewizji Miejskiej Stalowa Wola powstała w 1996 roku. Za pośrednictwem Telewizji Kablowej "Diana" dociera do przeszło 50 tysięcy widzów w terenu Stalowej Woli, Niska, Rudnika i Janowa Lubelskiego. Telewizja nadaje wiadomości, programy sportowe, kulturalne, publicystyczne, promujące zdrowie. Stacja realizuje też materiały interwencyjne, wywiady, produkuje reklamy, filmy promocyjne i okolicznościowe.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć