Kryształowe "Wiadomości"

  Kryształowe "Wiadomości"

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Telewizja Miejska Stalowa Wola ma szansę otrzymać "Kryształowy Ekran". Znalazła się w gronie trzech najlepszych telewizji lokalnych w Polsce, wyłonionych w konkursie dla telewizji lokalnych "To nas dotyczy". Nominowana została do nagrody w kategorii "program informacyjny". Ogłoszenie wyników odbędzie się w najbliższy piątek w Krakowie.

  Do zorganizowanego po raz drugi konkursu stanęło pięćdziesiąt stacji telewizyjnych.

  - Nominacja do nagrody to dla nas olbrzymi sukces i największe osiągnięcie w dziesięcioletniej historii. Cieszy nas to tym bardziej, że byliśmy oceniani przez jury, w skład którego wchodziły znane autorytety w dziedzinie mediów i któremu przewodniczył Juliusz Machulski - powiedziała Dorota Szczurek, która była redaktorem wydania nagrodzonych "Wiadomości".

  Jak podkreśla Dorota Szczurek, na sukces pracowała cała załoga Telewizji Miejskiej Stalowa Wola - Anna Tańska, Adam Krotoszyński, Zbigniew Nita, operatorzy kamer i montażyści Robert Radzik, Jarek Kupiec i Robert Koluch oraz współpracownicy Marek Ziemba i Sebastian Miętus. Tak wysokie wyróżnienie to również powód do satysfakcji zarządu Telewizji Miejskiej Stalowa Wola. Prezes Jan Seidler rok temu zainwestował w nowy sprzęt telewizyjny i nowe studio.

  - Teraz wszystko to zaprocentowało. Nowoczesny wizerunek stacji i szeroka oferta programowa zostały dostrzeżone jako najlepsze w kraju - usłyszeliśmy od prezesa.  NIE TYLKO W STALOWEJ WOLI

  Telewizji Miejskiej Stalowa Wola powstała w 1996 roku. Za pośrednictwem Telewizji Kablowej "Diana" dociera do przeszło 50 tysięcy widzów w terenu Stalowej Woli, Niska, Rudnika i Janowa Lubelskiego. Telewizja nadaje wiadomości, programy sportowe, kulturalne, publicystyczne, promujące zdrowie. Stacja realizuje też materiały interwencyjne, wywiady, produkuje reklamy, filmy promocyjne i okolicznościowe.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć