Panie się popisały

  /STAN/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Mimo przenikliwego chłodu kibice niezłomnie dopingowali swoje faworytki

  Mimo przenikliwego chłodu kibice niezłomnie dopingowali swoje faworytki ©G. Stańczyk

  Jak na motoryzacyjną imprezę przystało, zwyciężczyni otrzymała butelkę szampana. Od lewej Irena Garbacz - Kułaga, Joanna Grobel - Proszowska z "Batny" oraz Jarosław Grzegorczyk i Zbigniew Bieś z "Automotobilklubu". G. Stańczyk

  Jak na motoryzacyjną imprezę przystało, zwyciężczyni otrzymała butelkę szampana. Od lewej Irena Garbacz - Kułaga, Joanna Grobel - Proszowska z "Batny" oraz Jarosław Grzegorczyk i Zbigniew Bieś z "Automotobilklubu".
  (fot. G. Stańczyk)

  Aż 30 pań spróbowało w niedzielę swych sił w rozgrywanej w niedzielę Konkursowej Jeździe Samochodem "Tylko dla kobiet". Na pomysł jej zorganizowania z okazji 8 marca wpadły Automotobilklub Stalowa Wola i Podkarpackie Stowarzyszenie Integracji i Rozwoju "Batna".

  Trzy konkurencje sprawnościowe, rozgrywane na parkingu obok "Delikatesów Centrum" pokazały, że ambicji i waleczności paniom nie brakuje.
  Najlepiej spisała się Iwona Garbacz - Kułaga, drugie miejsce zajęła Elżbieta Nieradka, trzecie Halina Cholewińska. W podwójnej roli wystąpiła Ewa Duda, dziennikarka Telewizji Kablowej "Stella" - robiła materiał kjs-u i sama zasiadła za kierownicą, z którą musi być za pan brat, czy może raczej siostra, bo zajęła piąte miejsce.

  - Pierwszy raz zrobiliśmy imprezę dla kobiet i od razu "wypaliła" - cieszy się Zbigniew Bieś, prezes Automotobilklubu. - Wobec takiego zainteresowania będziemy organizować kolejne, tym bardziej, że poziom jest naprawdę niezły.

  Chwalono nie tylko sprawność pań za kierownicą, ale i... wyborne kiełbaski z grilla od firmy "Matthias", które krzepiły zźiebniętych kibiców i zawodniczki.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć