Oceniamy władze - notowanie 6. Sprawdź, jakim poparciem...

  Oceniamy władze - notowanie 6. Sprawdź, jakim poparciem cieszy włodarz Twojego miasta

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Głosowanie oceniające prezydenta i wójtów potrwa do wtorku 3 listopada, do godziny 24.
  Codziennie będziemy podawać na łamach gazety "Echo Dnia" i portalu WWW.ECHODNIA/STALOWA_WOLA aktualny wynik. Zapraszamy do dyskusji oceniającej rządy na WWW.ECHODNIA/STALOWA_WOLA. Wynik Państwa głosowania w piątek 6 listopada w "Echu Dnia". Cena SMS - 1,22 złotego z VAT. Poniżej aktualna klasyfikacja.

  Stalowa Wola - Oceniamy dotychczasowe rządy prezydenta Stalowej Woli Andrzeja Szlęzaka. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.ST.SW TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.ST.SW NIE. TAK 87 proc. NIE 13 proc.

  Bojanów - Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Bojanowa Sławomira Serafina. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.ST.BO TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.ST.BO NIE. TAK 42 proc. NIE 58 proc.

  Pysznica - Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Pysznicy Tadeusza Bąka. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.ST.PY TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.ST.PY NIE. TAK 21 proc. NIE 79 proc.

  Radomyśl nad Sanem - Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Radomyśla nad Sanem Jana Pyrkosza. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.ST.RN TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.ST.RN NIE. TAK 76 proc. NIE 24 proc.

  Zaklików - Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Zaklikowa Ryszarda Polańskiego. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.ST.ZA TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.ST.ZA NIE. TAK 65 proc. NIE 35 proc.

  Zaleszany - Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Zaleszan Stanisława Guźli. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.ST.ZL TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.ST.ZL NIE. TAK 3 proc. NIE 97 proc.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć