Oceniamy władze - notowanie 6. Sprawdź, jakim poparciem...

  Oceniamy władze - notowanie 6. Sprawdź, jakim poparciem cieszy włodarz Twojego miasta

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Głosowanie oceniające prezydenta i wójtów potrwa do wtorku 3 listopada, do godziny 24.
  Codziennie będziemy podawać na łamach gazety "Echo Dnia" i portalu WWW.ECHODNIA/STALOWA_WOLA aktualny wynik. Zapraszamy do dyskusji oceniającej rządy na WWW.ECHODNIA/STALOWA_WOLA. Wynik Państwa głosowania w piątek 6 listopada w "Echu Dnia". Cena SMS - 1,22 złotego z VAT. Poniżej aktualna klasyfikacja.

  Stalowa Wola - Oceniamy dotychczasowe rządy prezydenta Stalowej Woli Andrzeja Szlęzaka. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.ST.SW TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.ST.SW NIE. TAK 87 proc. NIE 13 proc.

  Bojanów - Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Bojanowa Sławomira Serafina. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.ST.BO TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.ST.BO NIE. TAK 42 proc. NIE 58 proc.

  Pysznica - Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Pysznicy Tadeusza Bąka. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.ST.PY TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.ST.PY NIE. TAK 21 proc. NIE 79 proc.

  Radomyśl nad Sanem - Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Radomyśla nad Sanem Jana Pyrkosza. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.ST.RN TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.ST.RN NIE. TAK 76 proc. NIE 24 proc.

  Zaklików - Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Zaklikowa Ryszarda Polańskiego. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.ST.ZA TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.ST.ZA NIE. TAK 65 proc. NIE 35 proc.

  Zaleszany - Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Zaleszan Stanisława Guźli. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.ST.ZL TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.ST.ZL NIE. TAK 3 proc. NIE 97 proc.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć