Trwają remonty szkół w powiecie tarnobrzeskim

  Trwają remonty szkół w powiecie tarnobrzeskim

  /KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W końcu mamy skrzynkę elektryczną, która jest zabezpieczona przed dziećmi - mówi Damian Szwagierczak, dyrektor Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skop
  1/8
  przejdź do galerii

  W końcu mamy skrzynkę elektryczną, która jest zabezpieczona przed dziećmi - mówi Damian Szwagierczak, dyrektor Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu
  ©Powiat Tarnobrzeski

  Wakacje na półmetku, a placówkach oświato - wychowawczych prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu firmy budowlane pełną parą remontują i odnawiają pomieszczenia, do których pierwszego września wejdą dzieci i młodzież.

  Modernizują w Gorzycach

  Trwa końcowa faza prac wykonywanych w ramach zadania pod nazwą ,,Modernizacja energetyczna budynku Centrum Kształcenia Praktycznego Zespołu Szkół w Gorzycach’’. Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Modernizacja obejmuje docieplenie ścian fundamentowych, docieplenie ścian zewnętrznych, docieplenie dachu, częściową wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wymianę parapetów, rynien, rur spustowych, remont kominów, wykonanie opaski wokół budynku oraz wymianę instalacji odgromowej. Całkowita wartość projektu przekracza milion złotych.

  Położyli nowe posadzki

  Ekipy budowlane pracują także w budynku Zespołu Szkół nr 2 w Nowej Dębie, gdzie wymieniono posadzkę na korytarzu na pierwszym piętrze. Nowości czekają także na uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Grębowie. W salach lekcyjnych położono nowe posadzki.

  Remont na trzeciej grupie

  Prace remontowe prowadzone są także w budynku Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. Monterzy elektrycy i malarze od kilkunastu dni zajęli piętro należące do trzeciej grupy.

  Dzięki wsparciu zaprzyjaźnionych firm i sklepów z Mielca oraz powiatu tarnobrzeskiego na piętrze, w holu oraz pokojach wymieniane są gniazdka i inne elementy elektryczne. - W końcu mamy nowoczesną skrzynkę elektryczną, która jest odpowiednio zabezpieczona przed dziećmi - mówi Damian Szwagierczak, dyrektor placówki w Skopaniu. - Po elektryce przyjdzie czas na malowanie pomieszczeń.
  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Wideo

   Galerie zdjęć

   Zobacz koniecznie:

   Wszystko o Air Show 2017 w Radomiu

   Wszystko o Air Show 2017 w Radomiu

   Redukcja punktów karnych. Od kiedy nowe zasady?

   Redukcja punktów karnych. Od kiedy nowe zasady?

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent