Seans z brylantem

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Joanna była bardzo zaskoczona nietypowymi oświadczynami i oczywiście powiedziała "tak".

  Joanna była bardzo zaskoczona nietypowymi oświadczynami i oczywiście powiedziała "tak". ©M. Radzimowski

  Dla Joanny Kukiełki z Tarnobrzega sobota była bardzo wyjątkowym dniem. Wieczorem wybrała się ze swoim chłopakiem Krzysztofem do kina, na film "Nigdy w życiu". Przed właściwą projekcją na ekranie pojawiła się dwuminutowa miniatura filmowa. W pewnej chwili totalnie zaskoczeni widzowie zobaczyli na wielkim ekranie Krzysztofa, proszącego Joannę o rękę...

  - Popatrzyłem na twarz mojej dziewczyny. Była kompletnie zaskoczona, czyli tak, jak powinno być - śmieje się Krzysztof Prokop z Tarnobrzega. - Całość była w wielkiej konspiracji przygotowywana, do planu miało dostęp tylko wąskie grono znajomych.

  Plan nietypowych oświadczyn udało się zrealizować dzięki znacznej pomocy Miejskiej Telewizji Tarnobrzeg.
  Film z Krzyśkiem w roli głównej zatytułowano "Jaki powinien być prawdziwy mężczyzna?" Bohater przez cały czas był nagrywany tak, żeby jego twarz była niewidoczna. Pokazany był podczas budowy domu, w czasie opieki nad dzieckiem, podczas sadzenia drzewa.

  - Bo prawdziwy mężczyzna musi wybudować dom, zasadzić drzewo i postarać się o syna - przekonuje Jarosław Golik, reporter Miejskiej Telewizji Tarnobrzeg. - Krzysiek miał bardzo ciekawy pomysł, więc postanowiliśmy mu pomóc.

  Gdy na zakończenie filmu Krzysztof zapytał: "Czy wyjdziesz za mnie Joanno?", jego dziewczynę, siedzącą obok niego na kinowych fotelach, aż zamurowało z wrażenia. Chwilę później zapaliły się światła w sali kinowej, a koledzy Krzysztofa wnieśli kieliszki z szampanem dla wszystkich widzów w kinie. W tej chwili Krzysztof ofiarował Joannie zaręczynowy pierścionek z brylantem, odbierając jednocześnie gratulacje i bukiet kwiatów od telewizji.

  - Powiedziała "tak" i mnie pocałowała. Więc chyba oświadczyny zostały przyjęte - domyśla się Krzysztof Prokop.

  Nietypowe zaręczyny Joanny i Krzysztofa można będzie zobaczyć na ekranie telewizora w programie emitowanym dzisiaj przez Miejską Telewizję Tarnobrzeg o godzinach 20 i 22.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć