Podzielili się sercem

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  - Cieszy to, że w takich trudnych czasach ludzie zauważają kogoś, z kim trzeba się podzielić sercem - mówi Robert Chmiel, dyrektor Placówki Opiekuńczo

  - Cieszy to, że w takich trudnych czasach ludzie zauważają kogoś, z kim trzeba się podzielić sercem - mówi Robert Chmiel, dyrektor Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Tarnobrzegu. Na zdjęciu z uczestniczkami koncertu finałowego. ©M. Radzimowski

  Na scenie TDK swoje umiejętności taneczne i wokalne zaprezentowały przedszkolaki i uczniowie najmłodszych klas szkół podstawowych M. Radzimowski

  Na scenie TDK swoje umiejętności taneczne i wokalne zaprezentowały przedszkolaki i uczniowie najmłodszych klas szkół podstawowych
  (fot. M. Radzimowski)

  Koncertem w Tarnobrzeskim Domu Kultury podsumowano wczoraj zorganizowaną już po raz trzeci akcję charytatywną "Podziel się sercem, podziel się złotówką". Przez ponad miesiąc przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i średnich oraz studenci, zbierali pieniądze i prezenty, które przekazane zostaną do Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Tarnobrzegu.

  - Bardzo się cieszę, że z każdym rokiem do naszej akcji dołącza się coraz więcej placówek oświatowych.
  Tym razem nastawiliśmy się głównie na zbiórkę środków czystości, higienicznych, maskotek i przyborów szkolnych - wyjaśnia Robert Chmiel, dyrektor Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Tarnobrzegu, w której skład wchodzi Dom Dziecka i Pogotowie Opiekuńcze.

  Do akcji włączyło się ponad 30 placówek oświatowych. Ile pieniędzy i prezentów uzbierano? Tego jeszcze nie wiadomo, bo trzeba dopiero policzyć. Wczoraj do TDK, gdzie odbyło się podsumowanie akcji, przedstawiciele szkół i przedszkoli przynosili efekt swoich zbiórek. Już na samym początku zauważyć można było kilka wypchanych maskotkami i przyborami szkolnymi reklamówek.

  - Korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy nam pomogli. Nawet w takich trudnych czasach ludzie zauważają, że jest na świecie ktoś, z kim trzeba się podzielić sercem - dodaje Chmiel.

  W ramach koncertu finałowego, na scenie TDK swoje umiejętności taneczne i wokalne zaprezentowały przedszkolaki i uczniowie najmłodszych klas szkół podstawowych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć