Podzielili się sercem

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  - Cieszy to, że w takich trudnych czasach ludzie zauważają kogoś, z kim trzeba się podzielić sercem - mówi Robert Chmiel, dyrektor Placówki Opiekuńczo

  - Cieszy to, że w takich trudnych czasach ludzie zauważają kogoś, z kim trzeba się podzielić sercem - mówi Robert Chmiel, dyrektor Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Tarnobrzegu. Na zdjęciu z uczestniczkami koncertu finałowego. ©M. Radzimowski

  Na scenie TDK swoje umiejętności taneczne i wokalne zaprezentowały przedszkolaki i uczniowie najmłodszych klas szkół podstawowych M. Radzimowski

  Na scenie TDK swoje umiejętności taneczne i wokalne zaprezentowały przedszkolaki i uczniowie najmłodszych klas szkół podstawowych
  (fot. M. Radzimowski)

  Koncertem w Tarnobrzeskim Domu Kultury podsumowano wczoraj zorganizowaną już po raz trzeci akcję charytatywną "Podziel się sercem, podziel się złotówką". Przez ponad miesiąc przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i średnich oraz studenci, zbierali pieniądze i prezenty, które przekazane zostaną do Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Tarnobrzegu.

  - Bardzo się cieszę, że z każdym rokiem do naszej akcji dołącza się coraz więcej placówek oświatowych.
  Tym razem nastawiliśmy się głównie na zbiórkę środków czystości, higienicznych, maskotek i przyborów szkolnych - wyjaśnia Robert Chmiel, dyrektor Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Tarnobrzegu, w której skład wchodzi Dom Dziecka i Pogotowie Opiekuńcze.

  Do akcji włączyło się ponad 30 placówek oświatowych. Ile pieniędzy i prezentów uzbierano? Tego jeszcze nie wiadomo, bo trzeba dopiero policzyć. Wczoraj do TDK, gdzie odbyło się podsumowanie akcji, przedstawiciele szkół i przedszkoli przynosili efekt swoich zbiórek. Już na samym początku zauważyć można było kilka wypchanych maskotkami i przyborami szkolnymi reklamówek.

  - Korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy nam pomogli. Nawet w takich trudnych czasach ludzie zauważają, że jest na świecie ktoś, z kim trzeba się podzielić sercem - dodaje Chmiel.

  W ramach koncertu finałowego, na scenie TDK swoje umiejętności taneczne i wokalne zaprezentowały przedszkolaki i uczniowie najmłodszych klas szkół podstawowych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć