Na jarmarku dla dzieci

  /KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Prawie 3 tysiące złotych zebrali organizatorzy niedzielnego Jarmarku Charytatywnego, jaki odbywał się przy Kościele o.o. Dominikanów w Tarnobrzegu. Z pieniędzy cieszy się 36 podopiecznych Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Tarnobrzegu, którzy dostaną nową odzież i buty.

  Imprezę zorganizowało Dominikańskie Duszpasterstwo Młodzieży w Tarnobrzegu. Akcję wspierali harcerze. Organizatorzy, mimo deszczowej pogody, stanęli na wysokości zadania i przygotowali moc atrakcji.
  Koncerty Tarnobrzeskiego Chóru Kameralnego, zespołu "Esoteric" oraz Scholii Dominikańskiej i przyjaciół, sprawiły, że ciężkie, deszczowe chmury, omijały niebo nad klasztorem. Po pokazie wyczynowej jazdy na rowerach i występie tarnobrzeskiego kabaretu, przyszedł czas na gry i zabawy dla dzieci. Ogromny zainteresowaniem cieszyło się stoisko z ciastami i loterią fantową.

  Jarmark podsumowano podczas uroczystego finału, który rozpoczął się o godzinie 19.30 w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Wszyscy z niecierpliwością czekali na aukcję. - Przeor klasztoru przekazał na licytację statuetkę "Osobowość Roku" - wylicza Maria Wrzos, zastępca dyrektora w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej w Tarnobrzegu. - Dzięki ludziom dobrej woli, na aukcji licytowaliśmy wiele cennych przedmiotów. Pieniądze dosłownie spadły nam z nieba. Kupimy dla dzieci nową odzież i buty.

  Niedzielny jarmark to jedna z wielu imprez, w trakcie których zbierane są pieniądze na potrzeby dzieci z tarnobrzeskiej placówki. W najbliższą środę, o godzinie 17, z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, Kino "Wisła" w Tarnobrzegu zaprasza na coroczną aukcję plakatów. Tym razem dyrekcja placówki przeznaczy pieniądze na organizację letniego wypoczynku.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć