Na jarmarku dla dzieci

  /KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Prawie 3 tysiące złotych zebrali organizatorzy niedzielnego Jarmarku Charytatywnego, jaki odbywał się przy Kościele o.o. Dominikanów w Tarnobrzegu. Z pieniędzy cieszy się 36 podopiecznych Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Tarnobrzegu, którzy dostaną nową odzież i buty.

  Imprezę zorganizowało Dominikańskie Duszpasterstwo Młodzieży w Tarnobrzegu. Akcję wspierali harcerze. Organizatorzy, mimo deszczowej pogody, stanęli na wysokości zadania i przygotowali moc atrakcji.
  Koncerty Tarnobrzeskiego Chóru Kameralnego, zespołu "Esoteric" oraz Scholii Dominikańskiej i przyjaciół, sprawiły, że ciężkie, deszczowe chmury, omijały niebo nad klasztorem. Po pokazie wyczynowej jazdy na rowerach i występie tarnobrzeskiego kabaretu, przyszedł czas na gry i zabawy dla dzieci. Ogromny zainteresowaniem cieszyło się stoisko z ciastami i loterią fantową.

  Jarmark podsumowano podczas uroczystego finału, który rozpoczął się o godzinie 19.30 w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Wszyscy z niecierpliwością czekali na aukcję. - Przeor klasztoru przekazał na licytację statuetkę "Osobowość Roku" - wylicza Maria Wrzos, zastępca dyrektora w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej w Tarnobrzegu. - Dzięki ludziom dobrej woli, na aukcji licytowaliśmy wiele cennych przedmiotów. Pieniądze dosłownie spadły nam z nieba. Kupimy dla dzieci nową odzież i buty.

  Niedzielny jarmark to jedna z wielu imprez, w trakcie których zbierane są pieniądze na potrzeby dzieci z tarnobrzeskiej placówki. W najbliższą środę, o godzinie 17, z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, Kino "Wisła" w Tarnobrzegu zaprasza na coroczną aukcję plakatów. Tym razem dyrekcja placówki przeznaczy pieniądze na organizację letniego wypoczynku.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć