Umywalka spadła na dziecko

  Umywalka spadła na dziecko

  Wioletta Wojtkowiak

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Klient twierdzi, że szafka nie była zabezpieczona a pracownicy sklepu, że nie upilnował syna.
  - Zapłaciłem fakturę, chociaż nie powinienem. Przykro mi, że w takiej sytuacji, gdy moje dziecko ta szafka mogła zabić bardziej przejęto się rozbitą

  - Zapłaciłem fakturę, chociaż nie powinienem. Przykro mi, że w takiej sytuacji, gdy moje dziecko ta szafka mogła zabić bardziej przejęto się rozbitą umywalką niż ustaleniem jak mogło do tego dojść – żali się Mariusz Myszkowski. Chce odzyskać pieniądze. ©W. Wojtkowiak

  - Szafka nie była przywiązana do innych. Kiedy mój synek otworzył jej drzwiczki pod ciężarem umywalki przechyliła się na niego - mówi Mariusz Myszkowski. Dziecko ma obolałe nóżki. Ojciec czuje się źle potraktowany przez obsługę sklepu. Firma nie widzi swojej winy w tej sytuacji.

  W poniedziałek w markecie budowlanym przy ulicy Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu Mariusz Myszkowski z żoną i czteroletnim synem robił zakupy. Kiedy rodzice płacili za towar stojący za nimi synek zainteresował się, co kryje się wewnątrz szafki pod umywalką stojącej na ekspozycji.

  Zapłaciłem i żałuję

  Potem był brzdęk tłuczonej ceramiki, płacz i zamieszanie.
  Szafka przechyliła się przewracając dziecko. Umywalka spadła na nogi malucha. Ma bolesne siniaki. Ojciec dziecka twierdzi, że gdyby szafka była właściwie przymocowana do innych do wypadku by nie doszło.

  - Inni klienci zaraz zaczęli wykrzykiwać, że zabezpieczenia powinny być lepsze. Mam dwóch świadków, którzy potwierdzą, co zobaczyli. Ta szafka nie stała stabilnie - zarzeka się Myszkowski. Nie podobało mu się zachowanie kierownika sklepu, który oznajmił, że klient musi zapłacić za rozbitą umywalkę.
  - Oburzyłem się. Usłyszałem, że jeśli chcę mogę sobie wołać policję. Nie zrobiłem tego. Dziecko płakało, chciałem jak najszybciej jechać z nim do lekarza. Wziąłem winę na siebie, zapłaciłem 73 złote, żeby mieć to za sobą.

  Potem upewnił się w inspekcji handlowej, że zrobił źle. - Wróciłem do sklepu, ale nie chciano ze mną rozmawiać o wycofaniu zapłaty. Przedstawiłem sprawę w centrali firmy w Krośnie, ale we wtorek odparli, że nic na to nie poradzą.

  Nie damy się szantażować

  Kierownik tarnobrzeskiego sklepu był w środę na urlopie, ale jego przełożeni zostali zapoznani z sytuacją. Wiceprezes firmy Merkury Market, Jerzy Papierz przekazuje:- Z informacji naszych pracowników wynika, że towar był zabezpieczony właściwie a klient nie dopełnił swojego obowiązku właściwej opieki nad dzieckiem. Ten pan dobrowolnie zapłacił za towar a potem zmienił zdanie i zażądał zwrotu pieniędzy. Zagroził, że sprawę nagłośni. My nie damy się szantażować.
  Dodaje, że jeśli klient czuje się pokrzywdzony może sprawę skierować do sądu, bo teraz tylko biegły może rozstrzygnąć czy szafka mogła się przewrócić.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (14)

  Wszystkie komentarze (14) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć