Fitness Authority Grand Prix i Fitness Model Poland - wielka...

  Fitness Authority Grand Prix i Fitness Model Poland - wielka impreza odbędzie się w Tarnobrzegu!

  Marcin RADZIMOWSKI radzimowski@echodnia.eu

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W ubiegłym roku zawody rozegrano w Gubinie.

  W ubiegłym roku zawody rozegrano w Gubinie. ©Internet

  Imprezy tej rangi w naszym regionie jeszcze nie było. Do Tarnobrzega przyjadą umięśnione panie i panowie, aby rywalizować w ogólnopolskich zawodach w kulturystyce i fitness Fitness Authority Grand Prix.
  W ubiegłym roku zawody rozegrano w Gubinie.

  W ubiegłym roku zawody rozegrano w Gubinie. ©Internet

  W konkursie Fitness Model Poland może wystartować każda kobieta, która oczaruje jurorów urodą i sylwetką wypracowaną na siłowni.

  WABIK

  Tarnobrzeg od kilku już lat jest areną zmagań siłaczy - to tutaj rozgrywane są zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. Tym razem nadwiślańskie miasto będzie gościć umięśnionych panów, swoją muskulaturę zaprezentują kulturyści (także kulturyści - osoby niepełnosprawne na wózkach).

  - Już teraz impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
  Niewątpliwie swoistym wabikiem jest fakt, że w ramach Fitness Authority Grand Prix Tarnobrzeg 2009 odbędą się wybory najpiękniejszych pań, które uprawiają fitness - mówi Sławomir Wiatrowski, prezes Stowarzyszenia Sprawnych Inaczej i Przyjaciół Integracja z Tarnobrzega, organizatora imprezy.

  NOWOŚĆ

  W konkursie może spróbować sił każda chętna pani, która spełni kryteria wiekowe i chce zaprezentować publiczności efekt systematycznej pracy nad swoim ciałem.

  - Konkurs Fitness Model Poland jest nowym przedsięwzięciem organizowanym w Polsce. Inspirację do jego przeprowadzenia dostarczyły liczne konkursy rozgrywane w innych krajach - wyjaśnia doktor Radosław Kożuszek, redaktor naczelny miesięcznika "Fitness Authority".

  Głównym kryterium oceny będzie piękna i proporcjonalna figura oraz ładna twarz. - Aby dokładnie ukazać piękno kobiecego ciała kandydatki zobligowane są do wystąpienia w trzech obowiązkowych strojach. Czarny kostium kąpielowy traktowany jest jako porównawczy standard, który pozwoli jurorom na całkowicie obiektywne spojrzenie na kandydatki - dodaje doktor Kożuszek. - Kostium kąpielowy ze stringami ma na celu maksymalne odsłonięcie ciała, aby uwidocznić ciężką prace, jaką kobiety włożyły w to, aby zakwalifikować się do konkursu. Suknia wieczorowa podkreśla kobiecość i wraz z odpowiednim makijażem, fryzurą i dodatkami wydobywa prawdziwe piękno.

  Trzy najpiękniejsze kobiety otrzymają prestiżowy tytuł Model Fitness Poland i wyjadą na profesjonalną, zagraniczną sesje zdjęciową do ekskluzywnego ośrodka turystycznego.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć