Oceń prezydenta, burmistrzów i wójtów powiatu...

  Oceń prezydenta, burmistrzów i wójtów powiatu tarnobrzeskiego

  Grzegorz LIPIEC lipiec@echodnia.eu Marcin RADZIMOWSKI radzimowski@echodnia.eu

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Oceń prezydenta, burmistrzów i wójtów powiatu tarnobrzeskiego
  Mają Państwo okazję ocenić trzyletnie rządy prezydenta Tarnobrzega, burmistrzów Baranowa Sandomierskiego, Nowej Dęby oraz wójtów Gorzyc i Grębowa.
  Oceń prezydenta, burmistrzów i wójtów powiatu tarnobrzeskiego

  Ważne

  Ważne


  Głosowanie oceniające prezydenta, burmistrzów i wójtów potrwa od dziś do wtorku 3 listopada, do godziny 24. Codziennie będziemy podawać na łamach gazety "Echo Dnia" i portalu WWW.ECHODNIA/TARNOBRZEG aktualny wynik. Zapraszamy do dyskusji oceniającej rządy na WWW.ECHODNIA/TARNOBRZEG. Wynik państwa głosowania w piątek 6 listopada w "Echu Dnia".  "Echo Dnia" podsumowuje trzy lata obecnej kadencji samorządów. Dziś rozpoczynamy również głosowanie sms-owe, w którym ocenimy dotychczasową działalność prezydenta oraz wszystkich burmistrzów i wójtów powiatu tarnobrzeskiego.

  Wspólnie z Państwem chcemy również ocenić pracę radnych w miastach i gminach naszego powiatu. Dziś rozpoczynamy od oceny Rady Miasta w Tarnobrzegu.

  OCEŃMY PREZYDENTA, BURMISTRZÓW ORAZ WÓJTÓW

  Od dzisiaj każdy z Państwa może ocenić trzy lata władzy szefów naszych miast oraz gmin. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy wysłać sms-a zgodnie z instrukcją głosowania, podaną w ramkach. Ostateczne wyniki podamy 6 listopada. Po czym sami ocenimy dotychczasowe osiągnięcia, urzędującego prezydenta Tarnobrzega, burmistrzów oraz wójtów z terenu powiatu tarnobrzeskiego. 30 października w "Echu" ukaże się specjalny dodatek, w którym każdy samorząd będzie mógł zaprezentować swoje osiągnięcia. Spróbujemy się przyjrzeć też pozostałym kandydatom ubiegającym się o najważniejsze stanowisko w Tarnobrzegu oraz okolicznych miastach i gminach.

  Jednocześnie mogą Państwo wybrać najlepszych oraz najgorszych radnych. Dzisiaj publikujemy listę rajców z Tarnobrzega. W ramce obok prezentujemy zasady głosowania.
  Zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji na forum portalu WWW.ECHODNIA.EU/TARNOBRZEG. Czekamy także na sygnały telefoniczne dotyczące oceny rządów obecnych szefów miast oraz gmin pod naszym redakcyjnym numerem 15 823-26-02.

  Oceniamy prezydenta Tarnobrzega. Oceniamy dotychczasowe rządy prezydenta Tarnobrzega, Jana Dziubińskiego. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.TR TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.TR NIE. Koszt SMS-a 1,22 PLN z VAT. Głosowanie potrwa do wtorku 3 listopada, do godziny 24.

  Oceniamy burmistrza Baranowa Sandomierskiego. Oceniamy dotychczasowe rządy burmistrza Baranowa Sandomierskiego, Mirosława Pluty. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.BS TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.BS NIE. Koszt SMS-a 1,22 PLN z VAT. Głosowanie potrwa do wtorku 3 listopada, do godziny 24.

  Oceniamy wójta Gorzyc. Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Gorzyc, Mariana Grzegorzka. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.GO TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.GO NIE. Koszt SMS-a 1,22 PLN z VAT. Głosowanie potrwa do wtorku 3 listopada, do godziny 24.

  Oceniamy wójta Grębowa. Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Grębowa, Zuzanny Paduch. Jeśli uważasz, że rządziła dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.GR TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.GR NIE. Koszt SMS-a 1,22 PLN z VAT. Głosowanie potrwa do wtorku 3 listopada, do godziny 24.

  Oceniamy burmistrza Nowej Dęby. Oceniamy dotychczasowe rządy burmistrza Nowej Dęby, Wiesława Ordona. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.ND TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.ND NIE. Koszt SMS-a 1,22 PLN z VAT. Głosowanie potrwa do wtorku 3 listopada, do godziny 24.

  Komentarze (91)

  Wszystkie komentarze (91) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć