Oceń prezydenta, burmistrzów i wójtów powiatu...

  Oceń prezydenta, burmistrzów i wójtów powiatu tarnobrzeskiego

  Grzegorz LIPIEC lipiec@echodnia.eu Marcin RADZIMOWSKI radzimowski@echodnia.eu

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Oceń prezydenta, burmistrzów i wójtów powiatu tarnobrzeskiego
  Mają Państwo okazję ocenić trzyletnie rządy prezydenta Tarnobrzega, burmistrzów Baranowa Sandomierskiego, Nowej Dęby oraz wójtów Gorzyc i Grębowa.
  Oceń prezydenta, burmistrzów i wójtów powiatu tarnobrzeskiego

  Ważne

  Ważne


  Głosowanie oceniające prezydenta, burmistrzów i wójtów potrwa od dziś do wtorku 3 listopada, do godziny 24. Codziennie będziemy podawać na łamach gazety "Echo Dnia" i portalu WWW.ECHODNIA/TARNOBRZEG aktualny wynik. Zapraszamy do dyskusji oceniającej rządy na WWW.ECHODNIA/TARNOBRZEG. Wynik państwa głosowania w piątek 6 listopada w "Echu Dnia".  "Echo Dnia" podsumowuje trzy lata obecnej kadencji samorządów. Dziś rozpoczynamy również głosowanie sms-owe, w którym ocenimy dotychczasową działalność prezydenta oraz wszystkich burmistrzów i wójtów powiatu tarnobrzeskiego.

  Wspólnie z Państwem chcemy również ocenić pracę radnych w miastach i gminach naszego powiatu. Dziś rozpoczynamy od oceny Rady Miasta w Tarnobrzegu.

  OCEŃMY PREZYDENTA, BURMISTRZÓW ORAZ WÓJTÓW

  Od dzisiaj każdy z Państwa może ocenić trzy lata władzy szefów naszych miast oraz gmin. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy wysłać sms-a zgodnie z instrukcją głosowania, podaną w ramkach. Ostateczne wyniki podamy 6 listopada. Po czym sami ocenimy dotychczasowe osiągnięcia, urzędującego prezydenta Tarnobrzega, burmistrzów oraz wójtów z terenu powiatu tarnobrzeskiego. 30 października w "Echu" ukaże się specjalny dodatek, w którym każdy samorząd będzie mógł zaprezentować swoje osiągnięcia. Spróbujemy się przyjrzeć też pozostałym kandydatom ubiegającym się o najważniejsze stanowisko w Tarnobrzegu oraz okolicznych miastach i gminach.

  Jednocześnie mogą Państwo wybrać najlepszych oraz najgorszych radnych. Dzisiaj publikujemy listę rajców z Tarnobrzega. W ramce obok prezentujemy zasady głosowania.
  Zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji na forum portalu WWW.ECHODNIA.EU/TARNOBRZEG. Czekamy także na sygnały telefoniczne dotyczące oceny rządów obecnych szefów miast oraz gmin pod naszym redakcyjnym numerem 15 823-26-02.

  Oceniamy prezydenta Tarnobrzega. Oceniamy dotychczasowe rządy prezydenta Tarnobrzega, Jana Dziubińskiego. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.TR TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.TR NIE. Koszt SMS-a 1,22 PLN z VAT. Głosowanie potrwa do wtorku 3 listopada, do godziny 24.

  Oceniamy burmistrza Baranowa Sandomierskiego. Oceniamy dotychczasowe rządy burmistrza Baranowa Sandomierskiego, Mirosława Pluty. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.BS TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.BS NIE. Koszt SMS-a 1,22 PLN z VAT. Głosowanie potrwa do wtorku 3 listopada, do godziny 24.

  Oceniamy wójta Gorzyc. Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Gorzyc, Mariana Grzegorzka. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.GO TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.GO NIE. Koszt SMS-a 1,22 PLN z VAT. Głosowanie potrwa do wtorku 3 listopada, do godziny 24.

  Oceniamy wójta Grębowa. Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Grębowa, Zuzanny Paduch. Jeśli uważasz, że rządziła dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.GR TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.GR NIE. Koszt SMS-a 1,22 PLN z VAT. Głosowanie potrwa do wtorku 3 listopada, do godziny 24.

  Oceniamy burmistrza Nowej Dęby. Oceniamy dotychczasowe rządy burmistrza Nowej Dęby, Wiesława Ordona. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.ND TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.ND NIE. Koszt SMS-a 1,22 PLN z VAT. Głosowanie potrwa do wtorku 3 listopada, do godziny 24.

  Komentarze (91)

  Wszystkie komentarze (91) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć