Oceniamy władze powiatu tarnobrzeskiego - sprawdź wyniki...

  Oceniamy władze powiatu tarnobrzeskiego - sprawdź wyniki glosowania

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Głosowanie oceniające prezydenta, burmistrzów i wójtów potrwa do wtorku 3 listopada, do godziny 24.
  Codziennie podajemy na łamach gazety "Echo Dnia" i portalu WWW.ECHODNIA/TARNOBRZEG aktualny wynik. Zapraszamy do dyskusji oceniającej rządy na WWW.ECHODNIA/TARNOBRZEG. Wynik Państwa głosowania w piątek 6 listopada w "Echu Dnia". Cena SMS-a - 1,22 złotego z VAT. Poniżej aktualne wyniki.

  Tarnobrzeg - Oceniamy dotychczasowe rządy prezydenta Tarnobrzega Jana Dziubińskiego. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.TR TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.TR NIE. TAK 78 proc. NIE 22 proc.

  Baranów Sandomierski - Oceniamy dotychczasowe rządy burmistrza Baranowa Sandomierskiego Mirosława Pluty. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.BS TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.BS NIE. TAK 76 proc. NIE 24 proc.

  Gorzyce - Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Gorzyc Mariana Grzegorzka. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.GO TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.GO NIE. TAK 71 proc. NIE 29 proc.

  Grębów - Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Grębowa Zuzanny Paduch. Jeśli uważasz, że rządziła dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.GR TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.GR NIE. TAK 58 proc. NIE 42 proc.

  Nowa Dęba - Oceniamy dotychczasowe rządy burmistrza Nowej Dęby Wiesława Ordona. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.ND TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.ND NIE. TAK 78 proc. NIE 22 proc.

  Rozpoczęliśmy też głosowanie na najlepszego radnego w Nowej Dębie. W głosowaniu SMS prowadzi Maria Mroczek. Na WWW.ECHODNIA.EU/TARNOBRZEG aktualny wynik w głosowaniu internetowym i zasady głosowania na radnych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (3)

  Wszystkie komentarze (3) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć