Oceniamy władze powiatu tarnobrzeskiego - sprawdź wyniki...

  Oceniamy władze powiatu tarnobrzeskiego - sprawdź wyniki glosowania

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Głosowanie oceniające prezydenta, burmistrzów i wójtów potrwa do wtorku 3 listopada, do godziny 24.
  Codziennie podajemy na łamach gazety "Echo Dnia" i portalu WWW.ECHODNIA/TARNOBRZEG aktualny wynik. Zapraszamy do dyskusji oceniającej rządy na WWW.ECHODNIA/TARNOBRZEG. Wynik Państwa głosowania w piątek 6 listopada w "Echu Dnia". Cena SMS-a - 1,22 złotego z VAT. Poniżej aktualne wyniki.

  Tarnobrzeg - Oceniamy dotychczasowe rządy prezydenta Tarnobrzega Jana Dziubińskiego. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.TR TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.TR NIE. TAK 78 proc. NIE 22 proc.

  Baranów Sandomierski - Oceniamy dotychczasowe rządy burmistrza Baranowa Sandomierskiego Mirosława Pluty. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.BS TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.BS NIE. TAK 76 proc. NIE 24 proc.

  Gorzyce - Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Gorzyc Mariana Grzegorzka. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.GO TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.GO NIE. TAK 71 proc. NIE 29 proc.

  Grębów - Oceniamy dotychczasowe rządy wójta Grębowa Zuzanny Paduch. Jeśli uważasz, że rządziła dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.GR TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.GR NIE. TAK 58 proc. NIE 42 proc.

  Nowa Dęba - Oceniamy dotychczasowe rządy burmistrza Nowej Dęby Wiesława Ordona. Jeśli uważasz, że rządził dobrze, przyślij pod numer 71051 SMS o treści PD.TR.ND TAK. Jeśli uważasz, że źle - SMS pod numer 71051 o treści PD.TR.ND NIE. TAK 78 proc. NIE 22 proc.

  Rozpoczęliśmy też głosowanie na najlepszego radnego w Nowej Dębie. W głosowaniu SMS prowadzi Maria Mroczek. Na WWW.ECHODNIA.EU/TARNOBRZEG aktualny wynik w głosowaniu internetowym i zasady głosowania na radnych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (3)

  Wszystkie komentarze (3) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć