Wybieramy najlepszego radnego w Gorzycach

  Wybieramy najlepszego radnego w Gorzycach

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W piątek rozpoczyna się głosowanie na najlepszego radnego Gorzyc. Zapraszamy do oceny osiągnięć radnych z tej gminy.

  Rada składa się z 15 osób, w której zdecydowaną większość, jak na terenie całego powiatu ma prawica. Najwięcej rajców weszło do rady z listy komitetu "Gmina Równych Szans" - 4 osoby. Trzech radnych ma komitet "Wspólnota Prawicy", po dwóch Samoobrona oraz Lewica i Demokraci. Skład uzupełnia po jednym przedstawicielu z Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej oraz komitetów "Wspólna Sprawa" oraz "Wspólna Przyszłość".

  W skład prezydium rady wchodzą: Mirosław Kopyto (Komitet "Gmina Równych Szans") oraz Stanisław Bidas (Komitet "Wspólna Sprawa").

  Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w dyskusji na forum portalu WWW.ECHODNIA.EU/TARNOBRZEG. Cały czas czekamy także na sygnały telefoniczne dotyczące oceny rządów obecnych szefów miast oraz gmin pod naszym redakcyjnym numerem 15 823-26-02.

  Zasady


  Mamy dwa sposoby głosowania, które w końcowym wyniku ważą po połowie. Głosujemy w sondzie internetowej na WWW.ECHODNIA.EU/TARNOBRZEG oraz poprzez sms. Jeśli chcesz zagłosować poprzez sms, wyślij sms na numer 71051 o treści P.TR.GO.imię i nazwisko radnego. Na przykład: P.TR.GO.Jan Kowalski /dopuszczalne jest używanie polskich znaków/. Koszt sms 1,22 PLN z VAT. Głosy z sondy internetowej oraz sms liczą się po połowie. Zwycięzca klasyfikacji w internecie otrzyma 15 punktów, drugi - 14, trzeci - 13…, ostatni - 1. Podobnie punkty będą podzielone w klasyfikacji sms. Suma punktów zdecyduje o klasyfikacji końcowej i wyłoni najlepszych. Trójkę najlepszych radnych gminy Gorzyce przedstawimy na łamach "Echa Dnia". Głosowanie zakończy się we wtorek 17 listopada, o godzinie 24. Lista radnych z gminy Gorzyce: Mirosław Kopyto, Stanisław Bidas, Stanisław Fietko, Anna Ramus, Ryszard Nowocień, Marian Cymerys, Zbigniew Lichota, Aleksander Bielecki, Maria Wydra, Małgorzata Turek, Lucyna Matyka, Edward Szeląg, Józef Turbiarz, Andrzej Stasiak, Halina Jaskuła.
  Grzegorz LIPIEC

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (23)

  Wszystkie komentarze (23) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Zobacz koniecznie:

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Wideo

  Galerie zdjęć