Diana Ciecierska z Tarnobrzega w półfinale "Mam talent"...

Diana Ciecierska z Tarnobrzega w półfinale "Mam talent" [WIDEO]

Marcin RADZIMOWSKI

Echo Dnia Podkarpackie

Echo Dnia Podkarpackie

Trzy razy "TAK" od jurorów dla Diany Ciecierskiej z Tarnobrzega i owacyjne przyjęcie wokalistki przez publiczność programu "Mam talent" w TVN. 19-latka podbiła serca jurorów wykonaniem utworu "Hello" z repertuaru Lionela Richie i przeszła do półfinału.

Odcinek z występem utalentowanej wokalistki z Tarnobrzega wyemitowano w sobotę wieczorem. Na początku nie zapowiadało się dobrze, gdy Diana przedstawiła się i powiedziała, jaką piosenkę zaśpiewa.

- Jak my kochamy takie utwory - stwierdził Agustin Egurrola, z lekką nutą sarkazmu.
Jeden z trójki - obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak - jurorów zmienił zdanie, kiedy tylko usłyszał pierwsze słowa piosenki.
We własnej, co trzeba podkreślić, interpretacji wokalistki. Dianie Ciecierskiej na keyboardzie akompaniował Wojciech Kawa, jej kolega z zespołu "Prolog".

Gdy 19-latka śpiewała refren piosenki Lionela Richie, publiczność uczestnicząca w nagraniu programu wstała i oklaskami dziękowała wokalistce.

ZOBACZ WYSTĘP DIANY W PROGRAMIE MAM TALENT

- Diana, jak dla mnie do tej pory to była najlepsza interpretacja, wiesz? Naprawdę - przekonywała Agnieszka Chylińska, była wokalistka zespołu O.N.A. - Jeszcze bardzo chciałabym tutaj docenić kolegę Wojtka, naprawdę powiem ci szczerze, ogromne brawa dla ciebie.

Słów pochwał nie szczędziła także kolejna jurorka, znana aktorka Małgorzata Foremniak: - To co jest niebywałe, że kiedy się ciebie słucha… was słucha, ja po prostu wchodzę w waszą muzykę. To jest czysta muzyka i to jest po prostu wspaniałe. I bardzo dziękuję, to jest uczta.

Agustin Egurrola uderzył się w pierś, najwidoczniej początkowo skazując Dianę Ciecierską na porażkę.

- To zaskoczenie, jakie było na tej scenie było myślę największe w tej edycji. Strasznie jestem szczęśliwy, że tu jesteście - mówił tancerz.

W rozmowie pomiędzy jurorami Agnieszka Chylińska także przyznała, że występ tarnobrzeżanki zrobił na niej duże wrażenie: - Myślałam, że wyszła w tej sukience i będzie "na na na na ne" a tu taka masakra! Ja też tak miałam. Super! - stwierdziła.

Dzień później, w niedzielę Diana Ciecierska wykonała na scenie "Dzień Dobry TVN" utwór Lionela Richie "Hello".


Komentarze

Wszystkie komentarze (23) forum.echodnia.eu

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Sport

Wybory Parlamentarne 2015

Wybory Parlamentarne 2015. Kandydaci, wiadomości, opinie

Wybory Parlamentarne 2015. Kandydaci, wiadomości, opinie

Sondaż Echa Dnia i Nowin na Podkarpaciu. Prawo i Sprawiedliwość miażdży konkurentów

Sondaż Echa Dnia i Nowin na Podkarpaciu. Prawo i Sprawiedliwość miażdży konkurentów

Sondaż w Polsce. Padają bastiony Platformy. Zobacz wyniki w kraju i województwach

Sondaż w Polsce. Padają bastiony Platformy. Zobacz wyniki w kraju i województwach

Wideo

Galerie zdjęć