Diana Ciecierska z Tarnobrzega w półfinale "Mam talent"...

Diana Ciecierska z Tarnobrzega w półfinale "Mam talent" [WIDEO]

Marcin RADZIMOWSKI

Echo Dnia Podkarpackie

Echo Dnia Podkarpackie

Trzy razy "TAK" od jurorów dla Diany Ciecierskiej z Tarnobrzega i owacyjne przyjęcie wokalistki przez publiczność programu "Mam talent" w TVN. 19-latka podbiła serca jurorów wykonaniem utworu "Hello" z repertuaru Lionela Richie i przeszła do półfinału.

Odcinek z występem utalentowanej wokalistki z Tarnobrzega wyemitowano w sobotę wieczorem. Na początku nie zapowiadało się dobrze, gdy Diana przedstawiła się i powiedziała, jaką piosenkę zaśpiewa.

- Jak my kochamy takie utwory - stwierdził Agustin Egurrola, z lekką nutą sarkazmu.
Jeden z trójki - obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak - jurorów zmienił zdanie, kiedy tylko usłyszał pierwsze słowa piosenki. We własnej, co trzeba podkreślić, interpretacji wokalistki. Dianie Ciecierskiej na keyboardzie akompaniował Wojciech Kawa, jej kolega z zespołu "Prolog".

Gdy 19-latka śpiewała refren piosenki Lionela Richie, publiczność uczestnicząca w nagraniu programu wstała i oklaskami dziękowała wokalistce.

ZOBACZ WYSTĘP DIANY W PROGRAMIE MAM TALENT

- Diana, jak dla mnie do tej pory to była najlepsza interpretacja, wiesz? Naprawdę - przekonywała Agnieszka Chylińska, była wokalistka zespołu O.N.A. - Jeszcze bardzo chciałabym tutaj docenić kolegę Wojtka, naprawdę powiem ci szczerze, ogromne brawa dla ciebie.

Słów pochwał nie szczędziła także kolejna jurorka, znana aktorka Małgorzata Foremniak: - To co jest niebywałe, że kiedy się ciebie słucha… was słucha, ja po prostu wchodzę w waszą muzykę. To jest czysta muzyka i to jest po prostu wspaniałe. I bardzo dziękuję, to jest uczta.

Agustin Egurrola uderzył się w pierś, najwidoczniej początkowo skazując Dianę Ciecierską na porażkę.

- To zaskoczenie, jakie było na tej scenie było myślę największe w tej edycji. Strasznie jestem szczęśliwy, że tu jesteście - mówił tancerz.

W rozmowie pomiędzy jurorami Agnieszka Chylińska także przyznała, że występ tarnobrzeżanki zrobił na niej duże wrażenie: - Myślałam, że wyszła w tej sukience i będzie "na na na na ne" a tu taka masakra! Ja też tak miałam. Super! - stwierdziła.

Dzień później, w niedzielę Diana Ciecierska wykonała na scenie "Dzień Dobry TVN" utwór Lionela Richie "Hello".


Komentarze (23)

Wszystkie komentarze (23) forum.echodnia.eu

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Sport

Prawo jazdy. Luka w prawie ułatwia jego odzyskanie

Prawo jazdy. Luka w prawie ułatwia jego odzyskanie

Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

Plebiscyt Sportowy Echa Dnia na Podkarpaciu [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE]

Plebiscyt Sportowy Echa Dnia na Podkarpaciu [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE]

Wideo

Galerie zdjęć