25. finał WOŚP w Tarnobrzegu! ZOBACZ PROGRAM

  25. finał WOŚP w Tarnobrzegu! ZOBACZ PROGRAM

  Klaudia Tajs

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Główne wydarzenia finałowe tradycyjnie odbędą się na Placu Bartosza Głowackiego. 25. Finał WOŚP w Tarnobrzegu rozpoczyna się o godzinie 13.Wolontariusze rozpoczną zbiórkę po godzinie 5 rano, a zakończą o godzinie 22. Wolontariusze z tarnobrzeskiego sztabu WOŚP będą kwestować także w Gorzycach, Trześni i Wydrzy.
  25. finał WOŚP w Tarnobrzegu! ZOBACZ PROGRAM
  Zobacz także: J. Owsiak o 25. finale WOŚP: To będzie karnawał brazylijski. Znów turyści będą pytać, czy wygraliśmy mecz z Anglią

  (Dostawca: x-news)

  „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”

  Finał rozpocznie się nową tradycją – lokalną edycją ogólnopolskiego biegu „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”. W Tarnobrzegu pobiegniemy po raz trzeci. Na start biegu zapraszamy biegaczy jak i entuzjastów Nordic Walking. Uczestników do biegu przygotuje rozgrzewka przygotowana przez instruktorów klubu Fitneska. Dla chętnych zawodników, na mecie biegu przeprowadzone zostanie badanie poziomu cukru we krwi.

  Po emocjach sportowych, odbędzie się pokaz pierwszej pomocy.

  Czas na część artystyczną 25. Finału WOŚP w Tarnobrzegu. Koncerty rozpoczną się o godzinie 15.30. Najpierw na scenie zaprezentuje się wokalistką Julia Roman, a następnie zespół Eerie.

  Licytacje sceniczne rozpoczną się około godziny 17.30. Poprowadzi je tradycyjnie, sztabowy Ojciec Dyrektor Dariusz Bożek. Do wylicytowania na scenie będą między innymi gadżety, w tym koszulki i kubki Fundacji WOŚP, tradycyjne Złote Serduszko od Waldemara Wichra, czy też koszulka meczowa z autografami zawodników Siarki Tarnobrzeg. Dla zwolenników aktywnego wypoczynku znajdzie się także wycieczka motocyklowa po Górach Świętokrzyskich czy weekendowy odpoczynek w Sosnowej Oazie.

  Następnie uczestników rozgrzeje pokaz tańca z ogniem w wykonaniu Grupy Artystycznej Leśne Licho.

  O godzinie 19 publikę rozgrzeje i rozbawi, największymi swoimi przebojami zespół Red Lips. Koncert zaplanowano na godzinę. Około godziny 20 wysoko w górę poleci kolorowe Światełko do Nieba.

  Zagrają także w Gorzycach

  Swoim zasięgiem tarnobrzeski sztab WOŚP objął także gminę Gorzyce. Wolontariusze będą w Gorzycach, Trześni i Wrzawach. Oprócz tego we współpracy z Urzędem Gminy Gorzyce oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury odbędzie się koncert „Jedna taka noc”, który został przygotowany przez Orkiestrę Dętą GOK Gorzyce i zespół wokalny Primo z Domu Kultury w Sokolnikach. Podczas koncertu odbędzie się licytacja na rzecz Wiejskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod młotek podczas koncertu pójdą m.in. gadżety promocyjne gminy Gorzyce. Zapraszamy do Środowiskowego Domu Kultury w Gorzycach o godzinie 17.15.

  MPK Tarnobrzeg gra z WOŚP. Będą darmowe przejazdy!

  Firma POLKAR oraz MPK Tarnobrzeg grają z orkiestrą. W dzień 25. Finału 15 stycznia wolontariusze, a także wszyscy z czerwonym serduszkiem WOŚP przyklejonym w widocznym miejscu, mogą korzystać z komunikacji miejskiej w Tarnobrzegu za darmo.

  Atrakcyjne mieszkanie może być Twoje. Wystarczy 29 złotych

  Komentarze (4)

  Wszystkie komentarze (4) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo