23 mandaty do obsadzenia w Radzie Miejskiej w Stalowej Woli
Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia. W gminie Stalowa Wola do obsadzenia są 23 mandaty. Wyborcy będą wybierać radnych w czterech okręgach głosowania - zasięg poszczególnych okręgów na dole tego artykułu. W wyborach do Rady Miejskiej w Stalowej Woli kandydatów wystawiają cztery komitety, ale jeden - Nowa Prawica Dla Stalowej Woli wyłącznie w okręgu numer 3.
Wybory samorządowe 2024. Kandydaci do Rady Miejskiej w Stalowej Woli w okręgu numer 1 (kolejność alfabetyczna komitetów)
- Liczba mandatów do obsadzenia - 7
- Liczba komitetów - 3
Prawo i Sprawiedliwość
- NADBEREŻNY Lucjusz
- MADEJ Paweł
- DUREK Łukasz
- BRYK Damian
- KACZMAREK Ilona
- KOCHAN Andrzej
- FIETKO Agnieszka
- CHOJNACKA Maria
- BIENIAS Iwona
SPS Dla Miasta i Powiatu
- MARCZAK Damian
- CZWARNO-SIEROŃ Małgorzata
- SIEK Janina
- TEPER Krystyna
- GROBEL Andrzej
- WILDANGER Adam
- PAMUŁA Justyna
- BRZEZIŃSKA-ELBASSUNY Agnieszka
- FLOREK Jerzy
Stalowa Od Nowa - Powiat Od Nowa
- BURAK Artur
- SZELĄG Kacper
- KORPAL Mateusz
- KASPROWICZ Aleksandra
- GRZESIK Arkadiusz
- MAJDAŃSKA Małgorzata
- BANACH Sylwia
- SZOT Anna
- TYZA Marek
Wybory samorządowe 2024. Kandydaci do Rady Miejskiej w Stalowej Woli w okręgu numer 2 (kolejność alfabetyczna komitetów)
- Liczba mandatów do obsadzenia - 6
- Liczba komitetów - 3
Prawo i Sprawiedliwość
- SOBIERAJ Stanisław
- KULPA Elżbieta
- RUT Piotr
- KAPUŚCIŃSKI Aleksander
- MĘCIŃSKI Grzegorz
- SŁOMA Alina
- TRACZ Grzegorz
- TATYS Urszula
SPS Dla Miasta i Powiatu
- SZYMONIK Andrzej
- CHOLEWIŃSKI Konrad
- KOPYTO Jakub
- KORNIAK Teresa
- HASNY Piotr
- BIENIEK Małgorzata
- TKACZYK Monika
- GINALSKI-GAGAT Jakub
Stalowa Od Nowa - Powiat Od Nowa
- HAUSNER Daniel
- MAŁEK Piotr
- KOLADA Paweł
- KUCHA Joanna
- NIEZNALSKA-CHYŁA Dominika
- SZUREK Piotr
- SZACH Monika
- STĘPIEŃ Michał
Wybory samorządowe 2024. Kandydaci do Rady Miejskiej w Stalowej Woli w okręgu numer 3 (kolejność alfabetyczna komitetów)
- Liczba mandatów do obsadzenia - 5
- Liczba komitetów - 4
Nowa Prawica Dla Stalowej Woli
- PĘCAK Rafał
- PIZŁO Piotr
- MARTOWICZ Kamila
- BORYS-TARKOWSKA Izabela
- KULA Marcin
Prawo i Sprawiedliwość
- KRZEK Agata
- SIBIGA Jan
- BAJEK Mariusz
- WOSK Tomasz
- ZBARASZEWSKA Ewa
- KŁOSOWSKA Monika
- MICHALSKI Witold
SPS Dla Miasta i Powiatu
- PRZYTUŁA Dariusz
- BRZEZIŃSKI Leszek
- BEMBENEK Maria
- BEŁCZOWSKI Robert
- KISZKA Anna
- MADEJ Justyna
- BEDNAROWICZ Jerzy
Stalowa Od Nowa - Powiat Od Nowa
- MACIEJAK Kamil
- AUGUSTYN Jerzy
- MUC Robert
- LATOS-BAKAJ Barbara
- SZKUTNIK Urszula
- STĘGOWSKA-KRUPCZAK Magdalena
- GUZIK Kacper
Wybory samorządowe 2024. Kandydaci do Rady Miejskiej w Stalowej Woli w okręgu numer 4 (kolejność alfabetyczna komitetów)
- Liczba mandatów do obsadzenia - 5
- Liczba komitetów - 3
Prawo i Sprawiedliwość
- PALEŃ Karolina
- WALCZYK Piotr
- SIEMBIDA Wiesław
- ŁAŃCUCKI Stanisław
- KROTOSZYŃSKI Adam
- WAWRZYŃCZAK Marta
- GRABOWSKA-SOWA Agnieszka
SPS Dla Miasta i Powiatu
- GROBEL-PROSZOWSKA Joanna
- WARCHOŁ Łukasz
- TOKARCZYK Aneta
- PANKIEWICZ Henryk
- BAJEK Krzysztof
- KARDASZ Marcin
- BOGACZYK Halina
Stalowa Od Nowa - Powiat Od Nowa
- DOROSZ Andrzej
- ORZECHOWSKI Jakub
- WATRAS Anna
- KĘDZIOR Tadeusz
- SZLĘZAK Stanisława
- SIERANT Aneta
Zasięg okręgów wyborczych do Rady Miejskiej w Stalowej Woli:
- 11-go Listopada, 3-go Maja, Aleje Jana Pawła II: 26 - 148 numery parzyste, 29 - 49 numery nieparzyste, Aleksandra Fredry, Bartosza Głowackiego, Bolesława Chrobrego, Braci Szumielewiczów, Brandwicka, Bratkowa, Broniewskiego, Bronisława Kochana, Brzozowa, Chmielna, Cicha, Cyprysowa, Czesława Niemena, Czwartaków, Dąbrowskiego, Dębowa, Dolina, Emilii Plater, Feliksa Nowowiejskiego, Franciszkańska, Fryderyka Chopina, Generała Leopolda Okulickiego: 40 - 56B numery parzyste, 85 - 123 numery nieparzyste, 116 - 138 numery parzyste, Głogowa, Górka, Graniczna, Grochowa, Grunwaldzka, Harcerska, Ignacego Paderewskiego, Jagiellońska, Jałowcowa, Janusza Korczaka, Jaśminowa, Jodłowa, Józefa Poniatowskiego: 41 - 69 numery nieparzyste, 86 - 104 numery parzyste, Karnaty, Karola Szymanowskiego, Karpacka, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klasztorna, Klonowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Komisji Edukacji Narodowej: 2 - 14 numery parzyste, Konopnickiej, Konwaliowa, Kopernika, Kościuszki, Kpt. Marcina Kusińskiego, Krasickiego, Krokusowa, Księżnej Anny Lubomirskiej, Kusocińskiego, Lipowa, Matejki, M. Dąbrowskiej, Michała Ogińskiego, Mieszka I-go, Mikołaja Reja, Mjr Hubala, Modrzewiowa, Moniuszki, Monte Cassino, Morelowa, Mostowa, Niemcewicza, Obrońców Pokoju, Obrońców Westerplatte, Ogrodowa, Okrężna, Orzechowa, Owocowa, Parkowa, Piaskowa, Piastowska, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Por. Józefa Sarny, Posanie, Poziomkowa, Ppor. Tadeusza Sochy, Przemysłowa numer 10, Retmańska, Przedwiośnie, Rolna, Rozwadowska, Różana, Rynek, Rzeczna, Sandomierska, Sasankowa, Siedliska, Sikorskiego, Składowa, Sobieskiego, Sochy, Starowiejska, St. Bełżyńskiego, Stefana Batorego, Stokrotki, Strażacka, Szewska, Ściegiennego, Świerkowa, Targowa, Topolowa, Torowa, Traugutta, Tysiąclecia, Wieniawskiego, Wiśniowa, Witosa, Władysława Orkana, Wodna, Wojska Polskiego: 1 - 15 numery nieparzyste, 2 - 44 numery parzyste, Wspólna, Zacisze, Zielona, Ziołowa, Żurawia.
- Aleje Jana Pawła II: 2 - 24 numery parzyste, Boczna, Bronisława Chudzyńskiego, Czajkowskiego, Czarnieckiego: 5 - 13 numery nieparzyste, 14, 22 - 24, 38, Dionizego Komana, Działkowa, Gen. Wł. Andersa, Henryka Trojanowskiego, Józefa Poniatowskiego: 2 - 40, 42 - 46 numery parzyste, 56 - 58 numery parzyste, 68 - 84B numery parzyste, Komisji Edukacji Narodowej numer 1, Ks. Jerzego Popiełuszki numer 4, Krzywa, Mariana Dziubińskiego, Ossowskiego, Partyzantów, Podgórna, Por. Jana Rostka, Por. Michała Latawca, Por. Stanisława Sołtysa, Por. Waltera Szenklera, Prymasa Stefana Wyszyńskiego: 2 - 12 numery parzyste, Przestrzenna, Skłodowskiej, Wacława Górskiego, Wałowa, Wędkarska, Wiejska, Wiklinowa, Witolda Habdank Kossowskiego, Zasanie, Żwirki i Wigury, Żytnia.6
- Aleje Jana Pawła II: 1 - 23 numery nieparzyste, Czarnieckiego: 4 - 12 numery parzyste, Floriańska, Generała Leopolda Okulickiego: 1A - 30, 31 - 57 numery nieparzyste, 58 - 84, 86 - 114 numery parzyste, 142a - 142f, Komisji Edukacji Narodowej: 3 - 9 numery nieparzyste, Ks. Jerzego Popiełuszki: 1, 3, 5 - 12A, 13 - 17a numery nieparzyste, Ks. Józefa Skoczyńskiego, Leśna, Mickiewicza, Narutowicza, Prymasa Stefana Wyszyńskiego: 3 - 23A numery nieparzyste, 14, 16, 18, Stanisława Jaśkiewicza, Staszica, Wolności.
- 1-go Sierpnia, Akacjowa, Asnyka, Bema, Bojanowska, Centralnego Okręgu Przemysłowego, Chyły, Ciemny Kąt, Energetyków, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Gen. Tadeusza Kasprzyckiego, Handlowa, Hutnicza, Ignacego Mościckiego, Ignacego Pieńkowskiego, Jagodowa, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Tarnowskiego, Jana Zamoyskiego, Jeremiego Wiśniowieckiego, Juliana Tuwima, Kazimierza Mireckiego, Kilińskiego, Komisji Edukacji Narodowej: 23 - 51 numery nieparzyste, Komunalna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Ks. Jerzego Popiełuszki: 22 - 41, Kwiatowa, Leona Wyczółkowskiego, Leopolda Staffa, Ludwika Tołwińskiego, Łąkowa, Makowa, Malinowa, Marcelego Siedlanowskiego, Melchiora Wańkowicza, Metalowców, Miła, Niezłomnych, Ofiar Katynia, Okrzei, Orzeszkowej, Parkingowa, Piwna, Płk. Stanisława Dąbka, Podleśna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Prusa, Przemysłowa: 1a - 1c, Przyszowska, Romana Dmowskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Solidarności, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Koniecpolskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Stanisławy Koper, Stefana Żeromskiego, Swoły, Szkolna, Wąska, Wesoła, Władysława Grabskiego, Wojciecha Kossaka, Wrzosowa, Zaułek, Zdzisława Malickiego.
Konto Amazon zagrożone? Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?