Remis Energii Kozienice z Błękitnymi Raciąż

SzS
Fragment meczu Energia - Błękitni
Fragment meczu Energia - Błękitni Sylwester Szymczak
W meczu trzeciej ligi, piłkarze Energii Kozienice zremisowali 1:1 z Błękitnymi Raciąż. Obie drużyny kończyły mecz w osłabieniu.

Energia Kozienice - Błękitni Raciąż 1:1 (1:0)
Bramki: Stanisławski 38 - Kamiński 77

Energia: Piaseczny - Serodziński, Kołodziejczyk, Ciupiński (80 Bojek), Putin, Szary, Walasek, Mortka, Stanisławski (78 Siwak), Zawadzki, Stróżka

Po zwycięskich meczach na swoim boisku z Nerem Poddębice i Bronia Radom, kozieniccy kibice liczyli na kolny komplet punktów. Tak się jednak nie stało. W 38 minucie po strzale Damiana Stanisławskiego, Energia zdobyła bramkę. Po przerwie w 63 minucie czerwoną kartkę zobaczył Stefański, który zatrzymał groźną akcję gospdoarzy. W 73 minucie siły się wyrównały. Zawadzki po raz drugi zobaczył żółtą kartkę.
W 77 minucie Tomasz Kamiński popisał się pięknym strzałem pod poprzeczkę i wynik już się nie zmienił.
Dzięki remisowi, Energia przeskoczyła Oskara i opuściła ostatnie miejsce w tabeli.