Prawybory z "Echem Dnia". Kiedy poznamy zwycięzców?

  Prawybory z "Echem Dnia". Kiedy poznamy zwycięzców?

  /mag/

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Prawybory z "Echem Dnia". Kiedy poznamy zwycięzców?
  Tylko do wtorku do północy można było wskazać swoich kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Wyniki podamy w piątkowym wydaniu papierowym "Echa Dnia".
  Prawybory z "Echem Dnia". Kiedy poznamy zwycięzców?
  Prawybory z "Echem Dnia" do Parlamentu Europejskiego trwały przez ostatnie dwa tygodnie. Zapraszaliśmy Państwa do wskazania swoich faworytów poprzez głosowanie w sondzie internetowej i SMS.

  Kto z naszego okręgu wyborczego ostatecznie dostanie się do Brukseli, będzie wiadomo pod koniec maja. Teraz mieliście Państwo możliwość wskazania kandydatów, którzy zasługują na to, by powierzyć im mandat eurodeputowanego.

  WYNIKI W "RELAKSIE"

  Na swoich kandydatów mogliście Państwo głosować na dwa sposoby: wysyłając SMS oraz klikając w sondzie internetowej. Głosowanie zakończyło się we wtorek, 20 maja o godzinie 24. O ostatecznym wyniku zdecydują po połowie wyniki głosowania SMS oraz poprzez sondę internetową. Podamy je w najbliższym wydaniu magazynowym "Echa Dnia", w piątek, 23 maja.

  NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW

  Przypominamy, że zwycięzcy prawyborów otrzymają prezentację w piątkowym wydaniu "Echa Dnia" w dniu 23 maja, czyli tuż przed wyborami w niedzielę 25 maja. Z pierwsze miejsce 1 kolumna, za drugie pół kolumny, za trzecie 1/4 kolumny. Prezentację (1 kolumna za pierwsze miejsce, pół za drugie i 1/4 za trzecie) otrzymają też poszczególne partie, których kandydaci otrzymają największą liczbę głosów w prawyborach.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo