Wybory samorządowe 2014. Kandydaci na burmistrzów i wójtów w...

  Wybory samorządowe 2014. Kandydaci na burmistrzów i wójtów w powiecie grójeckim

  Zdjęcie autora materiału

  Echo Dnia Radomskie

  Wybory samorządowe 2014. Kandydaci na burmistrzów i wójtów w powiecie grójeckim
  O północy z piątku na sobotę zakończyła się rejestracja kandydatów na wójtów i burmistrza. Oto zarejestrowani kandydaci z powiatu grójeckiego.
  Wybory samorządowe 2014. Kandydaci na burmistrzów i wójtów w powiecie grójeckim
  GRÓJEC

  Jest czterech kandydatów. O fotel burmistrza powalczą 34-letni Artur Banasiewicz z Komitetu Aktywni dla gminy; 67-letni Zdzisław Raczyński z Komitetu Prawy Grójec; 56-letnia Teresa Bednarska z Prawa i Sprawiedliwości; 60-letni Jacek Stolarski z Komitetu Rozwój i Gospodarność (obecny burmistrz).

  PNIEWY

  Wystartuje trzech kandydatów. 57-letni Wiesław Nasiłowski z Polskiego Stronnictwa Ludowego (obecny wójt), 38-letni Ireneusz Szymczak z komitetu Nasza Ziemia - Gmina Pniewy; 49-letni Marek Wilski z komitetu Dobro Gminy Pniewy Naszym Celem.

  WARKA

  Wystartuje pięciu kandydatów.
  47-letni Piotr Bączek z Prawa i Sprawiedliwości ; 48-letni Dariusz Gizka Komitet Wspólnie dla miasta i gminy Warka (obecny burmistrz); 38-letni Radosław Kreczmański z Komitetu Mądre Decyzje - Skuteczny Samorząd; 56-letni Zygmunt Pałczyński z Warka-Gmina Sprawna I Przyjazna; 32-letni Łukasz Sobieraj z Komitetu Młodzi dla Warki.

  JASIENIEC

  Wystartuje dwóch kandydatów. 63-letni Władysław Kumorek z komitetu Przymierze Rozwoju Gminy Jasieniec; 58-letni Marek Pietrzak z Komitetu Nasza Gmina-Nasz Dom (obecny wójt).

  BŁĘDÓW

  Wystartuje trzech kandydatów. 41-letni Andrzej Kazimierczak z komitetu Nasza Gmina Błędów; 61-letni Marek Mikołajewski z Komitetu Prawa Gmina (obecny wójt); 57-letni Wojciech Wojtczak z komitetu Gmina Nowa Dla Błędowa.

  GOSZCZYN

  Pięciu kandydatów - 60-letni Henryk Bednarski z Komitetu Oburzeni; 42-letni Waldemar Kopczyński z Komitetu Gmina Nowoczesna i Sprawiedliwa; 34-letni Michał Pruś z Prawa i Sprawiedliwości; 65-letni Sławomir Słabuszewski z Komitetu Nasza Gmina Goszczyn (obecny wójt); 40-letnia Agata Zgutczyńska z Komitetu Lepsza Przyszłość Gminy Goszczyn.

  MOGIELNICA

  Czterech kandydatów na burmistrza. 57-letni Sławomir Chmielewski z Komitetu Razem dla Przyszłości (obecny burmistrz); 48-letni Adam Stępniak z Komitetu Przyjazna Gmina; 54-letni Marek Ścisłowski z Prawa i Sprawiedliwości; 52-letni Mariusz Wangryn z Komitetu Samorząd dla mieszkańców.

  NOWE MIASTO NAD PILICĄ

  O fotel burmistrza powalczy dwóje kandydatów - 48-letnia Barbara Gąsiorowska z Polskiego Stronnictwa Ludowego (obecna burmistrz) i 49-letni Mariusz Dziuba z Prawa i Sprawiedliwości.

  CHYNÓW

  Państwowa Komisja Wyborcza nie podała jeszcze listy zarejestrowanych kandydatów.

  BELSK DUŻY

  Państwowa Komisja Wyborcza nie podała jeszcze listy zarejestrowanych kandydatów.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo