Okręg 1
Sołectwo Jedlnia - Letnisko ulice: Andersena, Cicha, Ciemna, Jasna, Kopernika, Księdza Jana Dzierżona, Leśna, Malinowa, Mickiewicza, Piaskowa, Plażowa, Podgórna, Radomska od nr 53 do nr 125a, Równa, Słoneczna, Staroradomska od nr 1 do nr 41 i nr 50, Sucha, Widok, Wspólna, Zielona, Żwirowa.
Magdalena Izabela Mroczek- Komitet Wyborczy PSL
Mariusz Czech- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Sebastian Sochaj- KW Prawo i Sprawiedliwość
Robert Piotr Gałęzia- KWW Czas na Zmiany
Krzysztof Teodor Piątkowski- KWW Gmina Jedlnia-Letnisko
Mieczysław Stanisław Kaim- KWW Razem dla Gminy
Okręg2
Sołectwo Jedlnia - Letnisko ulice: Chopina, Kolonka, Kościuszki, Ks. Władysława Korpikiewicza, Lelewela, Matejki, Nadrzeczna, Niecała, 1-go Maja, 15-go Grudnia, Piłsudskiego, Plac Piłsudskiego, Płużańskiego, Radomska od nr 1 do nr 52B, Sawickiej, Wojciechowskiego, Zachodnia, Żeromskiego, Żerańskiego.
Krzysztof Łepecki- Komitet Wyborczy PSL
Krzysztof Stanisław Gospodarczyk- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Dominik Stanisław Surma- KW Prawo i Sprawiedliwość
Radosław Wdowski- KWW Czas na Zmiany
Monika Ciupińska- KWW Razem dla Gminy
Sołectwo Jedlnia - Letnisko ulice: Bliźniacza, Cmentarna, Dolna, Jana Głębockiego, Górna, Krótka, Letniskowa, Łąkowa, Mała, Nowa, Partyzantów, Plac Wolności, Polna, Reymonta, Słupicka, Sosnowa, Sporna, 1000 Lecia.
Maria Hanna Zając- Komitet Wyborczy PSL
Marek Duliasz- KW Prawo i Sprawiedliwość
Agata Magdalena Jaworska- KWW "Twój Wybór Twoja Gmina"
Agata Michalina Sochaczewska- KWW Czas na Zmiany
Marek Grabowski- KWW Forum Samorządowe
Franciszek Kościelniak- KWW Gmina Jedlnia-Letnisko
Jan Karol Krakowiak- KWW Razem dla Gminy
Okręg 4
Sołectwo Jedlnia - Letnisko ulice: Aleksandrowska, Asnyka, Bracka, Brzozowa, Czarneckiego, Grunwaldzka, Jana Pawła, Kilińskiego, Kolejowa od nr 1 do nr 42, Kwiatowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Piastowska, Prusa, Różana, Sobieskiego, Spokojna, Staroogrodowa, Średnia, Szmaragdowa, Tartaczna, Traugutta, Wąska, Wiśniowa, Wjazdowa, Zgodna, Żytnia.
Longin Hubert Adamski- KKW SLD Lewica Razem
Robert Malarczyk- Komitet Wyborczy PSL
Rafał Wasiak- KW Prawo i Sprawiedliwość
Paweł Kończyk- KWW Czas na Zmiany
Monika Barbara Dąbrowska- KWW Razem dla Gminy
Okręg 5
Sołectwa: Wrzosów, Jedlnia - Letnisko ulice: Fabryczna, Kolejowa od nr 43 do nr 89, Konopnickiej, Lipowa, Moniuszki, Narutowicza, Piotrowicka, Południowa, Sienkiewicza, Słowackiego, Staroradomska od nr 45A do nr 78, Stawowa, Zacisze.
Marek Bogdan Scencelewicz- Komitet Wyborczy PSL
Beata Maria Wieczerzyńska- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Sławomir Mirosław Jankowski- KW Prawo i Sprawiedliwość
Jadwiga Anna Drózd- KWW Czas na Zmiany
Ewa Urszula Małek- KWW Razem dla Gminy
Okręg6
Sołectwa: Aleksandrów, Słupica.
Zbigniew Marian Warchoł- Komitet Wyborczy PSL
Elżbieta Maria Wosztyl- KWW Czas na Zmiany
Beata Dorota Bartkiewicz- KWW Razem dla Gminy
Okręg 7
Sołectwa: Piotrowice, Gzowice, Gzowice - Folwark, Gzowice - Kolonia.
Barbara Karolina Jemioł- Komitet Wyborczy PSL
Antoni Marian Kucharski- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Robert Borkowski- KW Prawo i Sprawiedliwość
Zbigniew Jerzy Spasiński- KWW CZAS NA ZMIANY
Stanisław Stefan Gołąbek- KWW Gmina Jedlnia-Letnisko
Renata Katarzyna Kazirodek- KWW Razem dla Gminy
Okręg 8
Sołectwa: Cudnów, Maryno.
Beata Wioletta Tomaszewska- Komitet Wyborczy PSL
Stanisław Stachula- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Justyna Zawadzka- KW Prawo i Sprawiedliwość
Aneta Jaworska- KWW Czas na Zmiany
Wojciech Stanisław Rdzanek- KWW Gmina Jedlnia-Letnisko
Katarzyna Justyna Baran- KWW Razem dla Gminy
Okręg 9
Sołectwo Rajec Poduchowny.
Arkadiusz Gołąbek- Komitet Wyborczy PSL
Lech Marian Zgutka- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Robert Rafał Kolasa- KW Prawo i Sprawiedliwość
Małgorzata Mąkosa- KWW Czas na Zmiany
Justyna Cierpisz- KWW Gmina Jedlnia-Letnisko
Renata Solecka- KWW Razem dla Gminy
Okręg 10
Sołectwa: Antoniówka, Siczki.
Grzegorz Szydło- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Tadeusz Stanisław Kuropieska- KW Prawo i Sprawiedliwość
Kamil Józef Kaliński- KWW Gmina Jedlnia-Letnisko
Michał Tomasz Wyrzykowski- KWW MICHAŁ WYRZYKOWSKI
Bożena Grad- KWW Razem dla Gminy
Józef Lipka- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Grzegorz Paweł Sobol- KW Prawo i Sprawiedliwość
Sylwia Beata Moskwa- KWW Czas na Zmiany
Anna Iwona Stysiek- KWW do Rady Gminy
Karol Wiesław Rzeszowski- KWW Nasze Groszowice
Mirosław Stachowicz- KWW Razem dla Gminy
Karolina Wosztyl- KWW Waldemara Lewandowskiego
Sołectwo Groszowice od nr 1 do nr 306 i od nr 391 do nr 433.
Okręg 11
Sołectwa: Sadków, Sadków Górki
Monika Maria Podsiadła- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Zbigniew Ćwiklak- KW Prawica
Artur Michał Spasiński- KW Prawo i Sprawiedliwość
Anna Leśnowolska- KWW Gmina Jedlnia-Letnisko
Krzysztof Karcz- KWW Razem dla Gminy
Waldemar Lewandowski- KWW WALDEMARA LEWANDOWSKIEGO
Okręg 13
Sołectwa: Dawidów, Myśliszewice, Groszowice od nr 307 do nr 390.
Sławomir Grzegorz Grabowski- Komitet Wyborczy PSL
Konrad Podkowa- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Wojciech Mazur- KW Prawo i Sprawiedliwość
Renata Justyna Pasek- KWW Czas na Zmiany
Marek Wydra- KWW Razem dla Gminy
Okręg 14
Sołectwo Rajec Szlachecki do nr 1 do nr 159.
Wiesław Marian Wąsik- Komitet Wyborczy PSL
Agnieszka Cieślak- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Łukasz Mierzejewski- KW Prawo i Sprawiedliwość
Piotr Zbigniew Mąkosa- KWW Czas na Zmiany
Sławomir Nadolski- KWW Gmina Jedlnia-Letnisko
Piotr Andrzej Piaseczny- KWW Razem dla Gminy
Okręg 15
Sołectwa: Lasowice, Natolin, Rajec Szlachecki od nr 160 do nr 185A.
Dariusz Bogatek- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Elżbieta Bińkowska- KW Prawo i Sprawiedliwość
Jerzy Zbigniew Szczęsny- KWW Czas na Zmiany
Grażyna Jakubiak- KWW Razem dla Gminy
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?